Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

suplementy diety które działają

Polecane posty

Gość gość
oenobiol na wlosy (z ektraktem z pestek dyni) - jedyne dzialajace przeciw wypadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata2400
Od dziecka praktycznie byłam dość pulchna, a ciąża na pewno mi w zrzuceniu kg nie pomogła:P Od niedawna, od miesiąca dokładnie zaczęłam stosować SlimXl. Szukałam czegoś w sieci i mnie przekierowało najpierw na strony aptek (tam były takie rzeczy jak Aqua Slim, Bio Slim i inne Slim), a później trafiłam na stronę slimxl.pl. Postanowiłam spróbować tego ostatniego, bo dość logicznie ta oferta wyglądała. Faktycznie działa:)) Chudnę. Powoli co prawda, ale najważniejsze, że regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesbaskerwilow
A jak często trzeba je brac i jaki jest koszt? Tez szukam czegoś, co działa :) Bo mimo ruchu i diety waga stoi w miejscu :P Inna sprawa, że biorę suple nieregularnie. Sciągnełam sobie ostatnio apkę z moje-leczenie.pl, która ma mnie zmotywować do regularności. Próbował ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumplelka sobie ściągnęła ją, żeby pamiętała o tabletkach antykoncepcyjnych i sobie chwali. Ja też chciałam ale mam windowsa 8 ;/ ale w sierpniu wymieniam telefon na androida i napewno sobie ja ściągnę, bo jest za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie żadne tabletki nie działają i kupuje się je tylko z czystego lenistwa a wystarczy przecież zdrowo się odżywiać i regularnie uprawiać jakiś sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka128
Nie każdemu wystarczy zasada MŻ.U mnie niestety bez suplementu odchudzanie nie przynosiło takich efektów jakich oczekiwałam.Dopiero jak do diety wprowadziłam dodatkowo Foreverslim to spadek wagi był znacznie szybszy.Gdyby nie te tabletki na diecie męczyłabym się do dzisiaj pytanie z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika z radomia
2 be slim, działa, działa naprawdę :-) stosuję od kilku miesięcy, rano różowa tabletka na wspomaganie trawienia i zmniejszanie wchłaniania tłuszczy, wieczorem tabletka niebieska na zmniejszenie apetytu i przyspieszenie metabolizmu. I waga leci drogie panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2323
Niedawno odkryłam stronę www.intermedico.pl i polecam, można się tutaj dowiedzieć wielu konkretów na temat profilaktyki. Dużo porad, a do tego sklep z suplementami. Ja zamówiłam taki syrop do diety oczyszczającej organizm z toksyn. Niedroga rzecz, ale skuteczna. Pozdr. Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Jak miała być zmiana pogody to mnie zawsze potężnie kręciło w stawach:P Zacząłem brać jakiś czas temu Green Lipped Mussel ze sklepu www.suplemencikowo.pl i problem znikł. Na stawy moim zdaniem nie ma lepszej opcji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9989
Na biust jest taki suplement Push Up 2 ,koleżanka stosuje i mówi że działa. Sama zastanawiam się czy po wypłacie owego środka sobie nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wahaniach wagi spowodowanych braniem tabletek antykoncepcyjnych polecam harmonellę, na włosy polecam każdy specyfik zawierający dużą dawkę wyciągu ze skrzypu i pokkrzywy, polecam czytać skład na opakowaniach, bo te droższe środki nie zawsze mają bogaty skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Siemka. Brakuje trochę sklepów z takimi typowo naturalnymi suplementami. Jak szukałam soku z Noni, ale takiego naturalnego, czystego to długo się musiałam przed komputerem nasiedzieć...dopiero w sklepie na stronie www.sklep-amplio.pl mieli coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same suplementy nie podziałają cudów, na pewno nie takich że schudniemy 10kg w krótkim czasie. Do tego niezbędna jest dieta, może byc własna, może być gotowa np. limvena. To kwestia indywidualna czy ktoś ma na tyle wiedze aby sobie ułożyć dobrą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Przetestowała pare suplementów diety, zwłaszcza tych na odchudzanie i większośc o kant stołu rozbić. Teraz jestem realistka i raczej stawiam na racjonalne odżywianie i ******* suplementy diety tylko takie, które wzbogacaja dietę w brakujące witaminy i mikroelementy cos jak kompleks witaminowy harmonella. Cudów nie obiecują a uzupełnia niedobory składników diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perz z ogrodu rooibos 4 szklanki pic i co odkryłem sórowe warzywa i owoce oprucz bananów odchudzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamina C - naturalna z Colvity broń Boże nie apteczna Kolagen z Colvity (drogi) Produkty ajurvedyjskie- Everst, Ayurveda Line,Herbaty Pukka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na samej diecie raczej nie było żadnych efektów.Po prostu nie miałam aż tyle silnej woli aby wytrwać do końca.Wiele w tym temacie zmieniło się po tym jak wprowadziłam tabletki Foreverslim.Odchudzanie znacznie przyspieszyło a spadek wagi znacznie większy.Po trzech miesiącach pełen sukces schudłam tyle ie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia34
na odchudzanie polecam Therma Cuts na stronie http://chudne-szybko.pl schudłam dzięki niemu 7 kilo po urodzeniu dziecka 6 lat temu. Więc można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zajrzyj na stronę http://rtno.pl, można tam głosować na najlepsze suplementy, od razu po głosowaniu widać wyniki, głosowało już prawie 600 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguula
Kapsułki z zieloną kawą American Booster, są dobrze przyswajalne przez organizm przez co i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam preparat Thermo Shape Plus. Bardzo fajny, bezpieczny spalacz tłuszczu. :) Dość szybko schudłam (fakt, że trzymałam dietę i ćwiczyłam, ale bez tego nigdy się nie da). Efekt naprawdę jest widoczny, także myślę, że warto. Kupiłam go na http://swiatsupli.pl to profesjonalny sklep dla sportowców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealne tabletki które spełniły swoją rolę w procesie odchudzania to Foreverslim.Schudłam dużo bez efektu jo-jo.Czyli odchudzanie jest skuteczne i co ważne z trwałym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to podstawa od której trzeba zacząć. Wiele czasu testowałam różne rozwiązania w temacie diet. z bardzo różnym skutkiem, raz mizernym, innym razem chudłam sporo ale kosztem zdrowia, chodziłam ospała, zmęczona, zwyczajnie nie dożywiona. Poradziłam się dietetyczki, która rozwiała moje pytania i wątpliwości i wskazała jakie błędy popełniałam i jak głupie miałam rozumowanie w wyborze diet. Opracowałąm włąsną dietę, która stosowałam niespełna 3 miesiące. Efekty miałam ale nie byłam z nich zadowolona. Po obadaniu tematu o pewnej diecie i zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami, rozpoczełam Dietę Limvena. Bardzo ciekawie opracowana dieta która właśnie chciałam polecić. Opiera się ona na kilkupoziomowym ograniczaniu kalorii spożywanych za dnia. Uzupełniając organizm w najpotrzebniejsze białka przez koktajle odżywcze. Dieta jakby się wydawało nie jest trudna dzięki koktajlom. Efekty są i to bardzo dobre, w zależności od tego ile kto ma do schudnięcia. Jest to naprawdę kwestia indywidualna. Co do koktajli, smaczne, spełniają swoją role, pomagają w prawidłowym utrzymaniu wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, odpowiednia dieta to podstawa. Jednak czasem z różnych powodów nasz organizm jest mocno wyniszczony i wtedy warto posłużyć się suplementami, by szybciej wrócić do formy. Stosuję suplement Aminocare. Bardzo korzystnie na mnie działa. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.qubikamed.com/produkt/aminocare-new-improved-a10/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia77
korzystałam ze suplementu diety acai berry 900 po 1 miesiącu stosowania zauważyłam poprawę w sylwetce polecam go poczytajcie o nim więcej http://tanietabletki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam boję się stosować takich wynalazków jak ktoś proponuje wyżej. Stosuję sprawdzone preparaty. Autorka wątku napisała o Vita buerlecithin - zgadzam się i kupuję sobie i rodzicom na wzmocnienie i widzę efekty przy codziennym piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×