Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy imponują wam ludzie

Polecane posty

Gość gość

którzy mieli ciężkie życie i wyszli na prostą? nieszczęśliwe dzieciństwo, przemoc w rodzinie przykładowo. czy są dla was bardziej wartościowi albo charakterystyczni za pzrykład moge podać Kurta Cobaina dla fanów grunge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm..raczej imponuja mi ludzie, ktorzy z przecietnych rodzin, wybili sie wlasna praca i osiagneli wiele. Wyjscie z patologii nie.istnieje, czlowiek.zawsze jedna noga siedzi w bagnie, chociaz na wierzchu moze wygladac ok. Z takich co mi jeszcze imponuja to otwarte umysly, ludzie ktorzy ucza sie cale zycie i nie przeszkadzaja zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie mając na myśli wyjście na prostą miałam na myśli wkład własny w ciężką prace, dążenie do czegoś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×