Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwardyska1991

zalamka

Polecane posty

Gość gwardyska1991

Witam serdecznie . Moze ktos podzieli sie ze mna swoja opinia... Nie bardzo wiem co o tym myśleć... Mam 25 lat wiec kawałek życia za sobą ;) . A mianowicie , byłam z chłopakiem 2 lata , mieszkaliśmy razem itd... Ale jednak pozostaliśmy odrazu po rozstaniu w związku bez zobowiązań . To juz trwa 8 miesięcy . Ale nie jestem pewna czy to tylko seks.. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas .. Przez jakieś 2 miesiące zlewal mnie. Ale potem zmienił się dużo . Kazda wolna chwile spędza ze mną.. Bierze mnie do znajomych , zachowujemy się jak normalna para . Ale nie jestesmy razem . ostatnio byliśmy na imprezie . W piątek , miał urodziny powiedział ( pierwszy raz od rozstania) ze mnie kocha , ze nie moze żyć bezemnie ze nie ważny jest seks ważne to ze się budzę przy nim, itd o wspólnym życiu . Ale powiedział ze nie jest gotowy na związek . Ja nie chce juz więcej czekać ... Tyle się staram . Kocha a boi się być ?powiedział ze boi się ze mnie zrani ... Chora sytuacja ale nie wiem co myśleć. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z erotycznego z tym smutem na Życie uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwardyska1991
ależ to post erotyczny, na końcu miałam jeszcze dopisać, że ta cała sytuacja bardzo mnie podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli połykasz, to zostań na ero, jeżeli wypluwasz, wykurwiaj na uczuciowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×