Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka27

seksmaniaczka

Polecane posty

Gość gość
Alka27;) Ty tu szukasz faceta czy " zabijasz czas?:) ta sexmaniaczka to niby TY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, wolałbyś zapewne abym tu pisała sprośne opowiadania na temat mojego życia erotycznego, opisywała mokre majtki dała jeszcze zdjęcie cycków?:-D Zatem kliknij odp. 2. że zabijam czas.;-) S_M :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcintylkomarcin
troche sie w to wczytałem, ciekawisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuh
Alka, zerknij jeszcze raz na mojego posta. Spontantan, wieczorne spotkanie na rozmowy przy kawie - ja nie pijam wole kakalko. zauwaz ze jest"ewentualnie" sex . logiczne ze tak od razu do luzka :-| musi byc obustronna chec a ja po mimo szalenstwa w oczach to pewne sprawy traktuje jako oczywiste. zaproszenie na kawe wciaz aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierściuch123
Widzę, że Gospodyni się tymczasowo wycofała z dyskusji. z drugiej strony, nie kumam??? Zawsze wydawało mi się, że jak się chce poznać drugą osobę to najlepiej face to face a nie tylko czat???? W necie można poczuć się wyzwoloną, nieprawdaż? To nie zastąpi relacji miedzy ludzkich, damsko-męskich, może je jedynie ułatwić he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierściuchu cześć :) Nie wycofała, lecz traktuje kafeterię, Internet jako rozrywkę, a więcej czasu poświęca prawdziwemu życiu. ;) Bywam tu i jak jest coś interesującego do odpowiedzi, to odpowiadam. :) O face to face mówisz? Do tego trzeba chęci obu stron, co za tym idzie, przynajmniej minimalnego przyciągania. Poza tym i tak nie mam kontaktu do żadnego Sierściucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alka a z iloma facetami sie fiutkowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Dzień Dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno biała 21
Taka sloneczna pogoda,kawka w pracy również u mnie a ochota taka, że można ściany gryźć.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ochota na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tak Alka27 dziś mam bardzo dobry humor i postanowiłem nie narzekać, tylko cieszyć się piękną pogodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno biała 21
Lepiej nie,trzeba się zmobilizować zanim się na kogoś rzucę :D a Wy jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
mi np. jak bardzo się chce .......kawy, to idę do kuchni sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała, możesz np. zajrzeć pod majtki palcami :P Naj, Ty co robisz, jak masz chęć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Alka ale chęć na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Alka 27 konkretnie zapytaj . dzis dopiero wtorek więc słabo trybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Piekny dzien :-) sie zapowiada. a co jak sie nie pija kawy??? jakie macie inne sposoby na obudzenie??? Najpiekniejsze dni sa po porannych uniesieniach w splatanych cialach kochankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siersciuch456 bez kawy da się obejść,wystarczy znaleźć źródło wiekszego pobudzenia :D Dobry by był taki budZik umilacz,który budzi po cichu ale za to jak efektownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Zgadzam sie z Toba czarno-biala w 100%. - juz Cie lubie ;-). co do wiadra wody , to dzis o 6 na basenie sie zameldowalem i jakos nie pomoglo hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×