Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka27

seksmaniaczka

Polecane posty

Autorko, a znasz kogoś kto seksu nie lubi ? Zbyt szerokie zakres wymaniagń dałaś, bo teraz wszyscy pasują do Twojego opisu i jak teraz wybierzesz tego jedynego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, Ty? a czego potrzebujesz?;-) Zgadzam się z tym co napisał Sierściuch, że kobieta i mężczyzna muszą być ze sobą dobrani pod względem potrzeb i temperamentu.:-P Bo co robić, gdy np. ona chce tylko raz w tygodniu po bożemu, on nawet kilka razy i wcale nie po bożemu?:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavery, chodzi też o nadawanie na tych samych falach, przyciąganie, rozumienie się w wielu innych sprawach. Nie tylko w seksie, bo seks to nie wszystko. Nie chcę kochanka, by tęsknić za przyjacielem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Dzień sie leniwie budzi, a w pracy homonto i jazda stwierdzam stanowczo ze pobudka przez poranny sex jest przyjemniejsza i zdecydowanie przynosi lepsze skutki dodatkowo caly dzien jest sie usmiechnietym:-). Praca wre, aura na odleglosc bije i wieczorem znow mozna sie kochac dlugo, mocno nawet bardzo mocno wrrrr, oj tam oj tam juz jestem nakrecony - a kiedy ja nie jestem nakrecony hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutkowski12
Alka27, a z kim obecnie sie fiutkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny namiętny seks powoduje, że do pracy idzie się ze śpiewem na ustach.:-D:-P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszna Boska
Alka Mnie to raczej nie chce się wtedy wogóle wychodzić z łóżka :D ..ale fakt energia do życia niesamowita :D Ps. dziś straszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbował ktoś z Was przynajmniej jednego dnia nie pójść do pracy, a w zamian tego spędzić cały dzień w łóżku? Nie sam.:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja próbowałam na ten dzień wybrałam sobotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
:-P ..... gwiezdzista koldra noc sie okrywa... do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alka27 z kim i kiedy ostatnio fiutkowłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Chyba wieczornej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porannej lub wieczornej, byle związanej z porządnym seksem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale porządny sex zależy zwykle od obu stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wątpienia.:-) Trudno w ogóle pomyśleć o wspaniałej namiętności, gdy tzw. druga strona zapomniała już, co to seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alka a Ty uprawiasz czy tylko tu przesiadujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, co u Ciebie, w sensie uprawiasz? Bo ze wzrokiem coś kiepsko u Ciebie, bardzo kiepsko.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Alka , porządny sex tego się nie zapomina, no może wspomina. Jestem gotów poświęcić się dla nauki i Ci to udowodnić. Że mną nie będziesz się nudzila ani spala do świtu. I to właśnie przez porządny sex. Jakiś dziwnie spalony dziś jestem :-) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Alka , porządny sex tego się nie zapomina, no może wspomina. Jestem gotów poświęcić się dla nauki i Ci to udowodnić. Że mną nie będziesz się nudzila ani spala do świtu. I to właśnie przez porządny sex. Jakiś dziwnie spalony dziś jestem :-) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
Alka , porządny sex tego się nie zapomina, no może wspomina. Jestem gotów poświęcić się dla nauki i Ci to udowodnić. Że mną nie będziesz się nudzila ani spala do świtu. I to właśnie przez porządny sex. Jakiś dziwnie spalony dziś jestem :-) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo:) Zdecydowanie nie zamierzam się nudzić, Sierściuchu. Co to, to nie!;) Chociaż dzisiaj marzy mi się długa noc, uśmiech na twarzy wywołują wspomnienia ekscytujących, spontanicznych chwil, które noce niewątpliwie zakłócały.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
I tak trzymaj! W dzisiejszych czasach łatwo się wkręcić w wyścig szczurów lub pogoń za czymś nierealnym zapominając o rzeczywistości. Jest czas twardo stąpać po ziemie ale nie można zapomnieć o małym wyluzowaniu się. :-) Oderwaniu się od codziennej rzeczywistości, w sposób dla każdego odpowiedni ;-) Sex B-) występuje w obu tych sferach, w codziennym życiu jak i w wyjątkowych, magicznych chwilach uniesienia specjalnie przygotowanych nie codziennych i nietuzinkowych, wyrafinowanych, zaskakujących wspaniałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierściuch456
Wino się leje... Wieczór ucieka weekend-u koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki na dobry, słoneczny tydzień. :-)😘 Oby był podniecający, mokry i jak najmniej nudny.:-P Czasem szybki, czasem bez pośpiechu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siersciuch456
U mnie już jest mokro :-) pada Do tego dochodzi basen z rana, podrabianie itp. ;-) Czy to już nie podchodzi pod sado -maso ? hi hi Miłego dzwonka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Oj tam, oj tam, nawet taka pogoda nie powinna zniechęcać. Jak zimno, to częściej można się poprzytulać. Nagie ciało najlepiej ogrzewa, więc trzeba pozbyć się zbędnego ubrania, całować, lizać, dotykać. ;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×