Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JadwiniaAOE

fat killers

Polecane posty

Gość JadwiniaAOE

Program o lubelskich pulpecikach na Polsacie w soboty leci, co sądzicie? No...ja jestem pod wrażeniem i bardzo ich polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie ten program i podziwiam ich za odwage oraz to jaj sobie radza otyloscia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie radza z otyloscia...mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himmuś
Ten najgrubszy co 250kg ważył spoko charakter. Widziałem z pół odcinka ale śmieszny typ. A co sądzę o programie? Moim zdaniem to leniuchy. Każdy sam w domu może schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek - ten najgrubszy - bardzo sympatyczny, lubi ludzi i zycie, zyczę mu żeby był szczypiorkiem Bożenna - bardzo kobieca w typie Kim Wild, pewnie miała powodzenie Natalia - sympatyczniusia, taki miś Koralgol, dobrze jej patrzy z oczu, ładna buzia, schudnie i będzie laseczka. Grzegorz - neurotyk, lęk go zniszczy ale tym razem motywuje i stąd efekty, lęk to potężna siła i nie wolno mu się poddać, Efekty dobre ale skóra bardzo wisi - przydałyby się balsamy. Marzena - sympatyczna i wrazliwa, mogłabym się z nią zaprzyjaźnić, wygląda najlepiej bo jako jedyna ma jędrne ciało. Agnieszka - u niej nie widzę na razie efektów, wydaje się zamknięta w sobie ale na pewno to wartościowy człowiek. Bardzo zazdroszczę jej takiej bezwarunkowej akceptacji jaka ma od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie fajni są ci zabójcy - aż szkoda będzie się rozstać jak się skończy edycja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafinin
Wspaniały program, drugą edycję też chcę z nimi pt jak uniknąć joj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś zna dalsze losy bohaterów fat killers? Jak sobie teraz radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Mnie to też interesuje co dzieje się z bohaterami fat killers. Jak potoczyły się ich losy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawostek. Natalia jest w ciąży. Zrobila mamie niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no to niezle. A co z ta dziewczyną która chciała zajść w ciążę? Chyba Agnieszka ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ta informacja o ciąży Natalii? Próbowałam coś znaleźć w necie ale nie ma chyba nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Agnieszkę to nic nie wiem. Informacja o ciąży Natalii z FB jej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka chyba nie schudła... a szkoda bo wierzyłam w nią z całego serca :( widziałam jej profil na fb, zdjęcia ma niewyraźne, tzn. widać tylko twarz lub rękę no ale chyba nic się nie zmieniło od czasów programu. A może to stare fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka____
Bardzo mi sie podobal ten program. Moze troche miejscami naciagany,zeby bylo ciekawiej, ale jakos tak zgrabnie poukladany i przemyslany. Tez jestem bardzo ciekawa co dalej z uczestnikami, bo juz troche czasu uplynelo i jak kogos mialo dopasc jojo, to pewnie juz to widac, Dziwne,ze nie mozna z nimi znalezc zadnych wywiadow, jakby sie pod ziemie zapadli. Pewnie maja jakas lojalke na rok,czy dwa? Jedyne do czego bym sie przyczepila, to nazwa, bo znajomy Brytol myslal,ze to o otylych mordercach, ktorzy nabrali sadelka w wiezieniu :D No i po co anglojezyczna nazwa (nietrafiona zreszta) skoro to polski program i dla Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×