Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomooooocy

Brzydko pachnący dywan

Polecane posty

Gość Pomooooocy

Witam! Mam spory problem. Otóż, kupiłam jakiś czas temu piękny dywan z długim włosiem. Postanowiłam go po jakimś czasie dać do czyszczenia karcherem. Dywan, owszem, wrócił czystszy, ale, niestety, zaczął brzydko pachnieć- zupełnie tak, jakby odpowiednio nie został wysuszony. Po tym incydencie był już dwa razy na kolejnych czyszczeniach- już jakiś nastawionych na zniwelowanie zapachu, ale nic to nie pomogło. Dywan wisi teraz na świeżym powietrzu, ale zapach przylgnął do niego i nigdzie się nie wybiera :(. Czy możecie coś na to poradzić? Bardzo mi na nim zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomooooocy
zapomniałam dodać, że tydzień temu zarzygałam pół dywanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomooooocy
Podszyw na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda oczyszczona może pomoże. Rozsyp równomiernie na dywan i spryskaj wodą z kwaskiem cytrynowym. Wysusz, odkurz. Jak nie pomoże, poczekaj do mrozów. Może wymrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo- na pewno wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniikaa
Też miałam problem z brzydko pachnącym dywanem... Mam 2 koty w domu i samodzielnie nie szło ego zapachu usunąć. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy czyszczącej dywany i wykładziny, jestem z Poznania polecicie coś? Póki co zastanawiam się nad nimi, ceny wydają sie byc ok... http://www.sjkarcher.pl/?page_id=25 ma ktoś porównanie, ile takie usługi kosztuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×