Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ulegli faceci

Polecane posty

Gość gość
Nie chodzę z pejczem...preferuję własne ręce i kilka "zabawek",którymi musi się "bawic"sam,albo sama wymierzam mu karę.Zależy od stopnia przewinienia...jestem sroga ale sprawiedliwa.Oczywiście,że jego to podnieca,mnie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy bawić sam,pasem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
Chciałbym kiedyś spróbować. Mój wiek działa raczej na niekorzyść mam tylko 22 lata i praktycznie zerowe doświadczenie w tych klimatach. Jednak na widok zadbanych stópek, butów na obcasie, pończoch, zakolanówek wiem ze mógłbym zwariować:) Zalogowałem sie kiedyś na forum w tej tematyce jednak tam do dla tych ludzi styl życia naprawdę są ulegli, mi zależało by na niezobowiązującym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudyj
witam na male co nie co to tez mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakaś ostra Laska co podepcze mi k***ska??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem, czy są zainteresowane Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,widzę że temat żyje.Ale panów uległych brak Sami nie zdecydowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do założycielki tematu, lubisz trampling? oczywiście Ty jako strona na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie porozmawiam z jakąś dominująca Panią (email). Ale jak wspominałem nie mam doświadczenia i jestem młody. Jestem fetyszystą. A ta fantazja prześladuje mnie od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię i stosuję. Od lekkiej formy czyli boso, do wysokich ostrych szpilek włącznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooo to fajnie ma Twój facet:) a mocno dociskasz obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem ładna Kobieta, pewnie nie jeden całowałby Jej stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mocno...jest przeszczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, a razej przepis na naprawde wiernego i oddanego psiaka ;) 100% sprawdzalnosci... Cloptas z malenka paroweczka ;) swiadomy realiow Idealny ulegly ;) 1. Chocby ze strachu, ze np "wszystkim powiesz" ;) gotowy bedzie zrobic naprawde baaaaardzo wiele ;) 2. wylize nie tylko stopki swej Pani, ale wszystko co mu tylko do ryjka podac ;) do tego bedzie sie starac ze wszystkich sil.. (bo wie ze drugiego etapu poprostu niema) ;) 3. Z wdziecznosci za "przygarniecie" pod pantofelek (a inne zawsze z niego tylko szydzily) na rekac bedzie nosic... ;) i to z usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrra ja podobnie jak wyżej. Tylko spotkania w klimacie dominująca-uległy. Jak styl życia- no way. no to no to no to wlasnie ja jestem facetem uleglym ktory kocha byc na rozkaz roznbierany do naga i wykorzystywany na wszelkie sposoby.Pozdrawiam piekne Panie i Dziewczyny.Kocham spelniac Wasze rozkazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, jakby np byl nieposluszny ;) to mozna mu fajnie przypomniec, ze jest stworzony do sluchania ;) ja np lubilam na basenie gatki im zabierac ;) I ogladac komedie ;) no i oczywiscie kiedy nam sie sissy boy juz znudzi... Mozna zerznac w d**e i w********ic na smietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XyzX
Ja chciałbym być ukarany przez kobietę. Chce by usiadła mi na twarzy i kazala mi lizać jej obydwie dziurki, czasem mogła by popuścić siusiu jakbym zwalniał :D Albo pcheła mnie nóżkami w pończochach na łóżko i kazała je lizać. Jeszcze nigdy nie próbowałem takich zabaw, jestem dość młody, ale chciałbym bardzo tego sprobować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podnieca bycie uległym dla starszej Pani (starszej ode mnie np30-40). Jestem fetyszysta stóp na widok zadbanej pięknej stópki mógłbym zatracić rozum. Osobiście zależało by mi na dyskretnych i niezobowiązującym spotkaniu z kobieta która też czerpała by z tego przyjemność, nie wyobrażam sobie płatnej sesji itp. Chętnie popisze mailowo z Panią lubiąca takie klimaty lub taka która podobnie jak ja niema doświadczenia ale od dawna o tym myśli i ta fantazja ja prześladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj gdzieś w tematyce Femdom,tam są dominujące prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne wiem ale byłem ciekaw czy tu też są kobiety które o tym fantazjują, podnieca je to mimo iż np nigdy nie próbowały. Ja sam nie mam w ogóle doświadczenia w tych tematach (dominacja uległość) i z nikim w realnym świecie o tym nie rozmawiałem. A fantazjuje od dawna mimo 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są,wierz mi Nie sądzę,aby Twój wiek działał na niekorzyść...czasami to lepiej.Młody,bez doświadczenia dla np.starszej dominującej rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi przyjemnie, możliwe ze jest tak jak mówisz. W informacjach mam email jeżeli takie kobiety są chętnie poznam popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden z podkarpacia
No cześć dziewczyny ; ) dziś z ciekawości poszukałem to i owo na tym forum i znalazłem temat mi odpowiadający, czyli ten. Jestem 18letnim prawiczkiem z podkarpacia, Rzeszow. Mam nawet dużego penisa +20cm ,ale nie mam nic doświadczenia. Bardzo podnieca mnie dominacja przez kobiety i jestem w stanie zrobić wszystko co mi każesz oczywiscie z granicach rozsądku; ) Jeśli chcesz mnie wziąć pod skrzydło to napisz na maila jaderowerem10o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalęży od fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulse299
a moze ktoras z dziewczyn jest zainteresowana poprowadzeniem small cock humiliation? nawet temat byl tutaj taki na forum. mam kam i chetnie sluze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma takiego zjawiska jak ulegli, ( tylko do tematu) Tylko, mameje, przebierańcy i przegrańcy, ale co ja tam mogę wiedzieć o dzisiejszych facetach. Cieszę się że nie mam syna, bo co przetłumaczyć zbuntowanej ciocie, że wampirów nie ma. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kries
Ja jestem stuprocentowym uleglym facetem.Uwielbiam wrecz cfnm,cbt,femdom.Jezeli jest jakas ladna,atrakcyjna Pani/Dziewczyna z Dublina to prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×