Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZMECZYlam sie juz tymi nerwami

Polecane posty

Gość gość

Ja nie wiem:o Myslałam,że już jestem za tą paranoją.. A oni tworzą nową. Ludzie są beznadziejni. Nie ma sensu,żebym wstawiała się za jednym albo drugim, bo zawsze wykręcają się przeciwko mnie w koncu. Niech się wzajemnie zniszczą w koncu. Próbowałam, ale nie ma sensu się w to mieszać skoro taka wdziecznośc jest.. Po co ja się tak denerwuje? nic tu nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysssia
ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobić? PRZYSłALI MI UPOMNIENIE ZA ABONAMENT.Przecież p.Tusk wyraznie mówił w telewizji żeby nie płacić! Doradzcie co w tej sytuacji mam zrobić.Wysłać upomnienie do Tuska żeby za mnie zapłacił?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c*****a domowa sytuacja. Stajesz za jednym - za chwile tego żałujesz. Staniesz za drugim - za chwile od odwróci się przeciwko tobie. Ogólnie mam dosyć. chciałabym się stąd wyniesc. Nie mogę na nich patrzeć już. Ale nie mam kasy, mloda jestem, jak mam zarobić.. chyba tylko na ulicy.. beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×