Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przekleci_francuzi

watpliwosci po 4 latach

Polecane posty

Gość przekleci_francuzi

4 lat w zwiazku, po prostu się zaczeło, nigdy nie byłam w nim zakochana na zabój, nigdy nie wzdychałam do jego urody.. ale było dobrze i on jest bardzo dobrym człowiekiem.. była miłosć ale poznałam kogoś, i jestem, najdelikatniej ujmując zauroczona motyle w brzuchu jego wygląd, głos.. gosh... nie moge przestać o nim myśleć.. i i tak pewnie z tego nic nie bedzie, ale ta sytuacja mi uswiadomiła ze być może ja swojego chłopaka nie kocham.. moze to tylko przyzwyczajenie... ;( mam okropny mętlik w głowie!!! ;( Jak to jest się rozstawać po takim czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego tez nie kocham, nie podoba mi sie z wyglądu, ale jest dla mnie dobry, traktuje mnie jak księżniczkę, wiec raczej go nie zostawię, bo jaką mam pewnosc, ze ten nowy bylby dla mnie taki dobry? motylki w brzuchu szybko mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleci_francuzi
no ale nie boisz się ze on to kiedyś zauważy? a może dlatego tak mówisz bo jeszcze nie spotkałaś tego drugiego! Ja też do niedawna miałam takie myślenie, z tym że 'myslalam' ze go kocham.. skad ja mam wiedziec co znaczy kochac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wie że ja go nie kocham, bo kiedys go zostawilam dla innego, w ktorym sie zakochalam, ale mi z nim nie wyszlo, i wrocilam do tego ktorego nie kocham. Ja mam juz 30 lat wiec raczej juz milosci zycia nie spotkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleci_francuzi
o Boze ja tak nie chce;( dobrze Ci tak jest? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dobrze mi jest, mialam już związki z motylkami i sie rozpadly. Najwazniejsze ze facet mnie szanuje, jest dla mnie dobry, naprawde nie mam do czego sie przyczepic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleci_francuzi
wow... a ja marze o romansie, PRAWDZIWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×