Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryfka      Goldman

Tylko prawdziwy twardziel

Polecane posty

Gość Ryfka      Goldman

wyrywa pęsetą włosy z nosa. Cała reszta przycina, albo używa specjalnego trymera, albo w ogóle uważa, że skoro rosną to należy dać im spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryfka:D :D Mam kilka pytań odnośnie tematu, otóż: -wyrywałaś sama? -przycinałaś sama? -dałaś spokój? Panowie, który z Was wyrywa pęsetą włosy z nosa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Damom nie rosną włosy w nosie. Stęskniłam się za Tobą Klarito:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
To teraz opowiedz nam pulchny proszę co robisz z tymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Ach, wyrywasz je. Przepraszam, mało uważnie przeczytałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przypalam zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
No tak, domyślam się, że ich nie kolekcjonujesz. Chociaż kiedyś widziałam, w teleexpresie chyba, jak jeden pan chwalił się, że zbiera kulki z pępka. To wszystko co gromadziło się w jego pępku wkładał do słoika. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przestanę wyrywać i jak będą takie po 15 cm zaplotę w warkoczyki i może też karierę w tv zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nięcia] Ryfka Goldman Damom nie rosną włosy w nosie. Stęskniłam się za Tobą Klaritosmiech.gif **************************** Ryfka :D:D z tej radości pójdź ze mna proszę, powyrywasz mi włosy pęsetą z @@@@ Zrób to Mała, dla Ciebie sie poświęce spirytem ;):D:D oddalam sie teraz na minut kilka, rowery schować :O:O k***a kiedy UFO się nauczy, że rowery chowamy do piwnicy ew. garażu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Jeśli mam wyrywać, to muszę się zdezynfekować od środka. Szykuj pęsetę, spiryt wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię tego lecz siostra jest nieubłagalna i wywala mi je:D Z ucha też mi wycina.Na nosie antena sie pojawiła,zaczaila sie i trach mi ja.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Czyli Ty Duchu wyrywasz sobie włosy siostrą a nie pęsetą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudyj
a jak to wyglonda kiedy faciowy wlochy znosa wylaza fuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Ryfka.Nie pozwoli mi abym paradował z tymi kraczorami.Dobrze ze za młodu nie była taka krewka ,nosiłem brodę kruczoczarna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryfka, mówiąc o dezynfekcyji;) spirytem miałam na myśli Nas obie ;)a co tam--- piffo mam i bursztynówkę....chętna?;) nie przeżyłabym chyba tej pęsety na czeźwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlomo Rappaport
Dezynseksja tylko nadmanganianem, nie pamiętacie jak nauczała niezapomniana Młoda Lekarka na rubieży (o dużym stażu i małym apanażu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezynseksja tylko nadmanganianem, ......... **********************************************8 Ja wolę spirytem ew. młotkiem ;):D:D:D:D Nic wówczas nie czuję, nawet smrodu skarpet :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlomo Rappaport
Ze smutkiem stwierdzam że nabrałem się dziś na piwo "Zwierzyniec pils" firmowane przez Perła - Browary lubelskie SA i moje gardło wymaga ponownej dezynfekcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Szalom:) Pamiętam wszystkie porady "Z pamiętnika Młodej Lekarki":D I dolegliwości Kaczmarka w roli pacjenta też. Piękne czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlomo Rappaport
Priorytetem Młodej Lekarki było zawsze stanąć do pacjenta otworem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Szlomo Rappaport Priorytetem Młodej Lekarki było zawsze stanąć do pacjenta otworem cool.gif ***************************************** Ale, że jak?:D:D;) wytłumacz:D:D Opisz :D Poka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max von Trubka
Tylko prawdziwy twardziel dopcha dzisiaj za żoną wózek w supermarkecie do kasy. Widziałem dziś faceta, który nie wytrzymał, położył się pod półką z makaronami, przyjął pozycję płodową i zaczął cicho pochlipywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Widziałeś go leżąc pod półką z serami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlomo Rappaport
Dlatego moja żona chodzi do Lidla wtedy kiedy jestem w pracy, i sama musi ponosić konsekwencje szału zakupowego któremu tam notorycznie ulega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Dlatego ja nie mam żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×