Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lu joe

Sałatka z pieczarkami znacie dobry przepis

Polecane posty

Gość lu joe

Mam ochotę na sałatkę z pieczarkami (smażonymi lub duszonymi) ma ktoś fajny przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie smażone ani duszone a gotowane pieczarki idą do trj sałatka ale jest ona bardzo smaczna:) 30 dkg pokrojonych w kostkę i ugotowanych (ok 15 minut)pieczarek 1 duża czerwona papryka pokrojona w kostkę 5 jajek ugotowanych na twardo i pokrojonych w kostkę 1 puszka dobrze odsączonej kukurydzy 1 por (biała część pokrojony drobno i sparzony wrzątkiem 1 duże lub dwa mniejsze wędzone udka kurczaka(mięso pokrojone w kostkę pół na pół jogurt grecki i majonez + razem ok 1 szklanka lub ciut więcej 2 łyżki musztardy sarepskiej,sól i pieprz do smaku:) Mnie ona bardzo smakuje ale znam też wersję z dodatkiem ananasa z puszki(moja koleżanka taki dodatek stosuje).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu joe
Margolka :-) dziękuję 🌻 Ktoś jeszcze zna fajny przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu joe
Justyna dzięki fajny ten twój przepis :-) Podzielcie się jeszcze jakimiś przepisami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię moją ukochaną sałatkę pieczarkową z gotowanych pieczarek gotowane pieczarki kroję w kostkę, do tego groszek i kukurydza z puszki, gotowane jajka w kostkę, natka pietruszki, sól, pieprz, odrobina musztardy i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu joe
Jeszcze jakieś fajne przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×