Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ana123167

Oferuję pracę młodzieży i studentom

Polecane posty

Gość Ana123167

Poszukuję osób które posiadają własnego bloga, stronę internetową lub mają założone konta na kilku portalach forum. Wymagane jest legitymacja szkolna, więc praca jest dla osób uczących się. Zajęcie polega na wstawianiu postów na swoją stronę internetową , bloga, fb oraz dowolne forum. Informacje dotyczą korepetycji, firm internetowych. Praca jest legalna i w polskiej firmie. Wynagrodzenie wynosi 6 - 7 żł od 1 wstawionego tekstu. Jeśli nie posiadasz bloga i strony informacje możesz dodawać przez zalogowanie się na danym forum. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, za 7zł zepsuć sobie opinię na forum na którym się jest ekspertem albo zaprzepaścić szansę na stworzenie bloga eksperckiego. Nie mówiąc o tym że na wielu portalach reklama jest płatna i można mieć nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to nie jest "praca" a "kiepska umowa, zapewne o dzieło, ale na pewno nie o pracę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam do Ciebie napisać jak nie podałeś nawet emaila :O mam legitymacje szkoły policealnej - może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zamieszczać oferty na serwisie www.PlanPraca.pl dla lepszej popularności Twojego ogłoszenia. Za darmo po zalogowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×