Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czisja

Soczewki kontaktowe a okulary

Polecane posty

Gość gość
Jak by ktoś szukał markowych opraw i szkieł okularowych w świetnych cenach to polecam www.olens.pl maja duży wybór opraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytałeś opinie na forum z oprawkami i optykami tuOKULARY.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak szukałem długo fajnych okularów to trafiłem na sklep gafas.pl Ma największy wybór, szybka dostawa i najważniejsze że niska cena. No i możesz odbiór w salonie wybrać bo mają kilka oddziałów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno sobie wyrabiałam okulary i całe zamówienie złozyłam w Oko Design przy Krowoderskiej http://www.oko-design.com/ . Polecam miejsce. Mają niezłe ceny, duży wybór opraw, można sobie też było tutaj badanie wzroku w cenie okularów, więc już nic nie musiałam dodatkowo płacić. Trzeba się na takie badanie wcześniej umówić, z terminem nie robili mi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkła progresywne udało mi się tanio dostać u optyka Primus, ja bym ich polecił jeśli chodzi o okulary korekcyjne ale mają też przeciwsłoneczne w ofercie. Bardzo urozmaicona oferta oprawek, dużo promocji, zwłaszcza przy zakupie dwóch par można liczyć na konkretny rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to odpowiedni dobór zarówno soczewek jak i okularów, bez tego faktycznie możemy odczuwać duży dyskomfort podczas widzenia. Ja soczewki dla siebie zamawiałam w salonie www.MrHilary-sklep.pl i jestem zadowolona, tam fachowo mi doradzono, mają też niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie skończyło się na powrocie do okularów. Od soczewek bolała mnie głowa i często przesuszały mi się oczy. Bez starazolinu nie dało się w nich wytrzymać. Fakt, że czasem za dużo czasu spędzam przed kompem. Może to dla tego oczy się szybciej męczą. Wygląda na to, że dla mnie lepsze będą tradycyjne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennć
Ja od małego miałam problem czy w okularach czy w soczewkach, ale rok temu zdecydowałam ze już nie chce wybierać i poszłam na kwalifikacje czy mogę poddać się zabiegowi laserowej korekty wzroku- i na szczęście kwalifikowałam się - trafiłam do dobrego lekarza- dr. Michnowskiego- i dzięki Bogu- okazał się on bardzo dobrym lekarzem i cierpliwym- bo ja już przed samym zabiegiem chciałam zrezygnować bo bardzo się bałam. Ale po rozmowie z lekarzem zabiegł się odbył i teraz jest naprawdę super- bo już nawet zapomniałam ze miałam kiedyś problem ze wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nscx

Noszę okulary zamawiane w Oko Design przy Krowoderskiej i żadnych usterek jak na razie nie mam. Wszystko dobrze złączone, z mocniejszej klasy tworzywa, oprawki mi się nie wyginają, szkła dobrze leżą w obwolucie, mogę polecić firmę. Robią badania, także można wszystko sobie załatwić w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Nie każdy może nosić soczewki i czasami nie ma wyjścia jak wybór okularów, a tutaj moim zdaniem najważniejszą kwestią jest to aby były odpowiednio dopasowane, komfortowe, polecam zerknąć na Visionopticexpress.pl  gdzie dobrali mi okular i fachowo doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnok

Zarówno soczewki, jak i okulary udało mi się zakupić u Katowickiego optyka Fielmann. Za atrakcyjną ceną używam bardzo solidnych produktów, nie wiem jak bym bez nich patrzyła na świat. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva

ja to kupuje u optyka w mniejszym salonie bo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una

Pierwszy raz próbowałam, sama sobie dobierałam ale nie byłam zadowolona. Długo myślałam, że soczewki po prostu nie są rozwiązaniem dla mnie. Potem dałam soczewką drugą szansę i poprosiłam okulistę z  Centre de la Vision w Krakowie o pomoc w wyborze. Trafiłam idealnie, do tego stopnia, że całkowicie zrezygnowałam z okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Soczewki mi niestety przeszkadzają, ale kupiłam lekkie oprawki ze szkłami zeissa w Iqoptiq w centrum Warszawy. Mogę nosić je przez cały dzień bez otarć na nosie czy uczucia ciężkości. No i wyglądają bardzo twarzowo, zbieram w nich sporo komplementów :) a szkła zeissa są wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka34

Przed wyborem idź do specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki i nauczy Cię ich używać. Ja skorzystałam z takiej pomocy w Spektrum we Wrocławiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×