Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetaszymanska

Coraz bliżej święta czyli prezenty

Polecane posty

Gość gość
a ja dla synka i chrześniaka chcę kupić Rampę z parkingiem Little People Fisher Price, mężowi i tacie chyba kupię nowe portfele bo mają obaj zużyte... zostaje mama, teściowa i teść... mamie i teściowej pewnie kupię coś do kuchni a teściowi nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SennaZjawa
Można zabrać dziecko na Christmas Show do teatru Polskiego w Warszawie. Widowisko ma być oparte na Opowieści wigilijnej, Dziadku do orzechów, Zaczarowanej krainie Śniegu, będą też śpiewane kolędy i pojawią się żywe zwierzęta w szopce betlejemskiej. Będzie okazja do tego, żeby dzieci poczuły prawdziwie świąteczną atmosferę. Dla dzieci +12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pewnie większość z was chce mieć koszulkę z własnym z własnym nadrukiem napisem itp.zapraszam na stronę gdzie to jest możliwość!! zaprojektuj112.cupsell.pl oraz zapraszam do mojego skromnego sklepu naszeciuchy.cupsell.pl minecraft-all.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla taty polecam jakieś fajny zestaw może maszynkę do golenia z wymiennymi wkładami , dla mamy jakieś kosmetyki które lubi stosować lub jakieś nowości. Zależy co , kto potrzebuje lub jakie ma zainteresowania , może jakąś dobrą książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku postanowiłem kupić żonie jakąś ładną bieliznę. Nie jestem znawcą, ale podoba mi się ten biustonosz: Biustonosz ASTERIA Push Up B213. Myślicie, że to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkyLove
Dla siostry zamierzam poszukać tutaj www.soyelle.pl, bo ona nigdy na nic nie ma czasu :) więc myślałam, żeby sprawić jej jakieś fajne rajstopki :) Ojcu może krawat... a później to na ile budżet mi pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martameska
Zamówiłem u Mikołaja ta prezentmarzen.com/lot-paralotnia-w-lublinie/ ale czy Mikołaj będzie miał na tyle pieniędzy to ja nie wiem... Fajnie by było ;-) Tak całkowicie poważnie - marzę o tym od dawna, a rodzice obiecali, że to właśnie będzie moje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakator
Fajne sobie robicie prezenty świąteczne. U nas ograniczamy się do 20 zł. Ale zazdroszczę - fajnie byłoby coś takiego dostać. Tyle, że na dzień dzisiejszy, to ja mogę sobie o takich prezentach jedynie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megaaan
Dla rodziców mam zamiar kupić elegancki komplet sztućców, dla siostry oryginalny komplet łazienkowy, a mężowi, który jest kucharzem sprezentuję komplet noży ze stali "damasceńskiej". Myślę, że będą zadowoleni, bo lubią takie praktyczne prezenty. Najlepsze jest to, że wszystko znalazłam w jednym sklepie więc nie wydam fortuny na niezliczone przesyłki http://www.homus.pl/pl POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką polecacie konsolę z grami przy których można można tańczyć, ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werol1989
dziewczyny/faceci a co powiecie na mozliwość zaprojektowania dla bliskiej osoby torebki, pokrowca, etui na urządzenia elektroniczne? Jak dla mnie prezent bomba! Samemu projektujesz dla bliskiej osoby, możesz poprosić o wyszycie jej imienia czy ulubionego motywu. Takie prezenty są świetne, bo zdecydowanie pokazują, że o tej osobie pomyslało się wcześniej niż na dzień przed świętami:).Polecam http://myshcollection.pl/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku postanowiłam obdarować moich najbliższych przeżyciami - superprezentami. Dla mojego lubego oraz dla mojego Taty i młodszego brata wybrałam doświadczenia związane z motoryzacją, a mojej siostrze i mojej Mamie kupię vouchery na jakieś fajne zabiegi kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow sporo prezentów do zrobienia. Ja mam juz kupione 2, zostały mi jeszcze trzy. Dla mamy kupiłam komplet bizuterii toowee- najszyjnik, kolczyki + ksiazka. Dla siostry bon do empiku, bo nigdy nie mozna jej dogodzic. Mam maly problem z prezentem dla taty, ale mam kilka pomyslow, np. plyta johnego casha, kosmetyki albo cos do ubioru- zastanawialam sie nad jakims fajnym swetrem. Obawiam się tylko czy uda mi się trafić w jego gust :D Do kupienia pozostal mi tez prezent dla mojego meza i corki. Corka dostanie jakas zabawke edukacyjna, ale nie moge sie zdecydowac dokladnie, jest tego tak duzo! a maz.. hm... moze jakis wspolny wypad na weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewoja
Z kosmetykami to trochę niebezpiecznie jest bo można nie trafić zupełnie. Ja postanowiłam, ze mikołajki będą słodkie i obdzielę rodzinkę wedlowskimi czekoladkami i pralinkami w świątecznym metalowym pudelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werol1989
Może coś futrzanego?śmiesznego? Jeśli dziecko ma telefon to może jakieś fajne etui na niego? Można całkiem fajne rzeczy zaprojektować na stronce: http://myshcollection.pl/. Sama zresztą zaprojektowałam tam sobie etui, którego używam jako kopertówkę z moim wyszytym imieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha12343
Ja od siebie dodam jeszcze sklep internetowy z biżuterią: www.kuzniasrebra.pl Moim zdaniem biżuteria to prezent uniwersalny, każdego bardzo ucieszy. W Kuźni jest prawie 4000 unikalnych wzorów biżuterii z kamieniami naturalnymi, jubilerskimi oraz minerałami w postaci wszystkich form jubilerskich jak pierścionki, zawieszki, kolczyki, bransoletki i cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku planuję podarować rodzince fotokalendarze z fotobistro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaa
my zawsze robimy losowanie i każdy ma kogoś innego do obdarowania :) w tym roku trafiłam na siostrę i zamierzam jej podarować świeczki Kringle Candle http://zapachdomu.pl/Swiateczne-k38.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka ciekawych rzeczy na prezent pod choinkę dla swoich bliskich to warto zajrzeć także na www.WszystkozAmeryki.com maja szeroki wybór rzeczy z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra_rada_A
Gdybyś jeszcze rozważała prezent dla siostry - najlepsze polskie kosmetyki produkuje firma Bandi. Używałam kilkukrotnie po tym, jak wczytałam się w forum Uroda na gazeta.pl i wypowiedzi niejakiej issey_miyake. Ona jest chyba najlepszą kosmetolog w kraju. W każdym razie zna się na ratowaniu skóry jak nikt. Przed zmarszczkami, przebarwieniami, wysuszeniem, trądzikiem, naczynkami - dowolnie. W każdym razie kremy z kwasami Bandi są rewelacyjne. Migdałowy (AHA+PHA) - rewelacja! No i na allegro taniej plus darmowa wysyłka :) Co do dzieciaków, to chyba polecałabym zabawki edukacyjne, a nie takie 'zwykłe'. Miłego kupowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sewoja, wiesz, to zależy jakie kosmetyki kupujesz najbliższym. Wiadomo, jeśli chodzi o kremy do twarzy, czy o perfumy, to można nie trafić z prezentem dla obdarowywanej osoby. Ale jeśli chodzi o jakieś balsamy do ciała, kremy do pielęgnacji rąk - to dlaczego nie? Ja w tym roku postawiłam też na kosmetyki. Mamie kupiłam zestaw do pielęgnacji rąk Hand therapy z Fleur de Sante, siostrze - zestaw Honey tej samej marki, a bratu - linię męskich kosmetyków Purity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkanatka
Hej, ja tez duzo wczesniej zaopatruje sie w prezenty. Czesto nie mam pomysłów co kupić najbliższym i szukam inspiracji w necie. Znalazłam kilka ciekawych pomysłów, które moge wam polecic justlovely.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka788
bransoletka śliczna, chciałabym taką dostać, ale trochę droga ;) ja w tym roku kupiłam mamie zestaw kosmetyków pure fiji, bo bardzo lubi różnego rodzaju balsamu itd, z zwłaszcza kokosowe, a tacie fajną maszynkę do golenia z wkładami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wszystkie prezenty, które proponujesz będą ok. A dla siostry - może jakaś książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×