Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to zdrada emocjonalna

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy małżeństwem. Mi czyli żonie nie wolno rozmawiać z pewnym kolegą (tylko kolegą, który nigdy nie był dla mnie kimś więcej- znamy się ponad 10 lat) a o jakimś spotkaniu nie ma mowy- musiałam okrutnie odmawiać wielokrotnie. Uszanowałam decyzję męża. A tu on rozmawia ze swoją koleżanką (rzekomo byli w takich samych relacjach jak ja z kolegą) a ponadto umówił się z nią na piwo!!! Czuję się 'zdradzona'... odpuściłabym ale to nie ferr wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku przede wszystkim powinno miec sie takie same prawa..skoro on sie spotyka z kolezanka to ty jak najbardziej masz prawo z kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma się dopiero spotkać, z tego co zrozumiałam to się mają ugadać. Rzecz w tym, że zostawił na kompie nie wyłączoną rozmowę a ja świnia to przeczytałam...ale mimo wszystko dla mnie to takie nie fer. Mi nie zależy na spotkaniu z kolegą bo to nie jest takie ważne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Jeżeli zależy Ci na tym koledze (relacje są ważne). Umów się na kilka spotkań w towarzystwie męża, niech go pozna, zobaczy jaką macie relacje.

Jezlei chodzi i tą rozmowę. Powiedz prawdę, przypadkiem przeczytałaś. Przecież to Twój mąż czemu masz się czaic po kątach. Zapytaj o to. Powiedz, że Cię to rani, czujesz się zazdrosna i skrzywdzona. Jeżeli zależy mu ba spotkaniu zaproponuj, że pójdziesz z nim. 

Jeszcze raz powtórzę to Twój mąż, osoba najbliższa, najbardziej godna twojego zaufania - jeżeli relacja jest dobra. 

Ludzie rozmawiajcie ze sobą, bo wasze związki albo się rozpadną albo będą martwe. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×