Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati Z

Facet w kuchni to prawie jak katastrofa

Polecane posty

Gość Pati Z

Ciekawa jestem czy wszyscy faceci mają takie same "umiejętności" kulinarne jak mój?... Chociaż chęci nie można mu odmówić, ale niestety zdecydowanie nie jest do tego stworzony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zalezy od plci, ale od predyzpozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczek
czyli to jest jakoś tam uwarunkowane mój drogi :) ja na przykład lubię gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettabe
na szczęście nie wszyscy mają dwie lewe ręce jak twj ;) mój dobre sie spisuje w kuchni, sam wymyśla dania, robi sosy, podpatruje pzrepisy w necie i potem robi fajne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony rower
Jakby nie patrzeć to mężczyźni są lepszymi szefami kuchni ;) A jeśli chodzi o zwykłych ludzi to... po prostu dziewczynki jako dzieci częściej pomagają w kuchni i się "opatrzą". Więcej rzeczy jest dla nich oczywistych. I owszem - mój mężczyzna gotuje kiepsko. Ale to nie szkodzi bo ja akurat gotować uwielbiam a on ma zupełnie inne obowiązki. Ale np mój ojciec gotuje świetnie, sprawia mu to przyjemność, lubi kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą katastrofą to bym nie przesadzała :) po prostu nie każdy jest wirtuozem :) mój coś prostego ugotuje ew. odgrzeje gotowe. teraz zamówił tego nowego multicookera od philipsa to będzie miał prościej. kiedyś się może nauczy sam gotować a póki co niech zacznie od podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×