Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pracownik administracyjno biurowy KURS czy warto

Polecane posty

Gość gość

Witam Was i proszę o radę, Chciała bym zrobić sobie kurs administracyjno-biurowy, zawsze marzyłam pracować jako sekretarka i nie wiem do końca czy ten kurs pomoże mi w znalezieniu pracy jakiej bym chciała. Jest ktoś kto znalazł po takim lub podobnym kursie prace? Help :) www.dis.cti.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=147&Itemid=183〈=pl - Kurs w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, jest mega pouczająca i na dodatek napisała go super inteligentna osoba która nie potrafi odpuścić sobie takich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kurs się przyda, więc zrób go! A do gościa powyżej - można mieć szefową, niekoniecznie szefa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasach gdy 90% młodych ludzi ma ukończone studia, które w większości przygotowują do pracy biurowej, myslisz że jakiś gówniany kursik będzie kogokolwiek interesował? No chyba że znasz perfekcyjnie 3 języki obce, masz orzeczenie o niepełnosprawności, biust miseczka DD to faktycznie, masz szansę na pracę sekretarki bez szkoły, doswiadczenia. Mój facet pracuje w małej kilkuosobowej firmie produkcyjnej w warszawie, jakiś czas temu jego szef wrzucił do neta ogłoszenie że poszukuje sekretarki do prostych biurowych prac. Dostał 1500 cv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Jako studentka (kierunek pedagogiczny) pracowałam w sekretariacie i potem chciałam dalej kontynuować w tej branży i gdyby nie kurs administracyjno-biurowy w NOVA CE w Bydgoszczy (dostałam dokument na druku MEN) nie dostałabym pracy w biurze. Dobrze mieć jednak papierek jeśli się jest po studiach niezwiązanych w danej branży. Na rozmowie kwalifikacyjnej wprost usłyszałam "dobrze, że ma Pani kurs, bo jest to ważne w dokumentacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×