Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pako lorente

Polecane posty

Gość gość
Pamiętam jak kupiłem tam garnitur i był po prostu idealny...niestety zalałem go czymś i niefortunnie już nie dało się doprać w żadnej pralni ale polecam ten sklep i jeszcze na pewno tam wstąpie po nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ich garnitury ;) Klasa sama w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ich garniturki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem ostatnio u nich marynarkę i jestem bardzo zadowlony. Jest jak szyta na miarę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę tylko napisać że wszystko co jest szyte w tej firmie pochodzi z Chin! A wy przepłacajcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Kupiłem tam wczoraj garnitur na wesele, nie mogę się doczekać aż go założę ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Kupiłem tam wczoraj garnitur na wesele, nie mogę się doczekać aż go założę ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiaaan_ek
Genralnie całościowo ok, pracowałem tam trochę czasu-szef w porządku, płaca też ok. W pako największym plusem jest fakt,że dotrzymują słowa w stu procentach. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, atmosfera też na duży plus. Bardzo dobre miejsce dla osób rozpoczynających swoją karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii1234
Garnitury mają pierwsza klasa. Idealnie dopasowujące się do sylwetki i podkreślające atuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Nikomu. Na rozmowie rekrutacyjnej same plusy a rzeczywistość inna. Twoje plany są na poziomie gwiazd więc nie zrobisz sobie premii. Atmosfera okropna i cały czas mobbing psychiczny typu a dlaczego? Czemu? Po co? A jak coś źle zrobisz zabiorą ci z premii jak oczywiście ja sobie wyrobisz! Chociaż w to wątpię. Wytrzymałam tam rok i nigdy więcej tej firmy. Regionalna fałszywa, patrzy tylko na to jak zniszczyć zespół. Moja kierowniczka była super ale się zwolniła więc przyszła następna też nie wytrzymała i kolejna jest... Dziewczyny tam jest typowy wyścig szczurów. Dodam że byłam najlepszym pracownikiem w sprzedaży ale atmosfera!!! Nie dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Nie wiem o czym mówisz, bo mi akurat się w PAKO podoba. Są dobre pieniądze i dobra atmosfera. Każdy może ją też odbierać inaczej, ale ej, przyczepianie się z byle jakiego powodu to jakaś głupota. 

Pracowałam i polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ja pracowałam tam i polecam, bo atmosfera jest bardzo przyjemna. No i są zniżki, więc spoko, ciągle coś kupowałam chłopakowi. Szczególnie lubi ich koszule, bo są super jakościowe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.12.2018 o 21:36, Gość gość napisał:

Chcę tylko napisać że wszystko co jest szyte w tej firmie pochodzi z Chin! A wy przepłacajcie dalej...

Tak samo giacomo conti, wiem bo pracowałam tam i zdarzalo się odtruwanie metek chinskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.12.2018 o 21:36, Gość gość napisał:

Chcę tylko napisać że wszystko co jest szyte w tej firmie pochodzi z Chin! A wy przepłacajcie dalej...

**odpruwanie metek chinskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.12.2018 o 21:36, Gość gość napisał:

Chcę tylko napisać że wszystko co jest szyte w tej firmie pochodzi z Chin! A wy przepłacajcie dalej...

**odpruwanie metek chinskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.12.2018 o 21:36, Gość gość napisał:

Chcę tylko napisać że wszystko co jest szyte w tej firmie pochodzi z Chin! A wy przepłacajcie dalej...

**odpruwanie metek chinskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam prace w Pako Lorente, bezproblemowo można wziąć wolne, wypłata zawsze na czas, można się dogadać w każdej sprawie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor96

teraz zaczely sie wakacje i szukam pracy, wiecie jak mozna dostac prace w Pako Lorente? czy trzeba miec wyksztalcenie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

sprawdz na stronie pako lorente, pracowalem tam kiedys warunki byly dobre, trzeba bylo elegancko się ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil

Dobra praca na wakacje, pracowałem w zeszłym roku, teraz zacząłem ponownie. Warto sobie dorobić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

ja pracuje w Pako Lorente juz pól roku, podoba mi sie to, ze do pracy musze byc elegancko ubrany, codziennie czuje sie wyjątkowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

To prawda obsługa w Pako Lorent zawsze jest elegancko ubrana, po za tym w sklepie ładnie pachnie, jest elegancko, aż miło się chodzi do takeigo salonuL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

jeśli chodzi o Pako Lorente to mam garnitur z tego salonu,kupiłem na ślub brata, jednak przez 4 lata były okazje, że się przydał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Ja akurat w Pako Lorente nie mogłem dla siebie nic znaleźć. Jakieś takie niewymiarowe te garnitury mają, a szukałem czegoś naprawdę dobrego, bo na własny ślub. Potem przy okazji zaszedłem do Vizarro i w trakcie pierwszej wizyty pani z obsługi zaproponowała mi niemalże idealnie leżący na mnie garnitur, dokładnie taki jak chciałem - granatowy slim fit. Zostawiłem do delikatnych poprawek i dostałem rabat - koszulę za 1zł i 50% rabatu na buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper

Jeśli chodzi o garnitury to akurat w Pako znalazłem ten, którego szukałem 3 tygodnie.. naprawdę było cięzko znaleźć coś dobrego. Ja polecam salon Pako Lorente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×