Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak12

co robić

Polecane posty

Gość jak12

witam, mam problem ..spotykam się z dziewczyną jakiś czas. Byliśmy na jakichś 7 randkach i postanowiłem zapytac ją co sądzi o to czy zechciałaby ze mną chodzić..podkreślam,że bardzo mi się podoba i nie chodzi tylko o wygląd. Nie zdecydowała się..stwierdziła,ze potrzebuje czasu aby się zdecydowac bo miała już przykre zdarzenia w poprzednim związku i nie chce powtórki..co mam teraz robić, będziemy się dalej spotykać aż ona zdecyduje co dalej..czy mam nie wiem coś udowadniać, być obojętny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatnie jej udowadniaj, zeby kwiatuszek sie pomalutku rozchylal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz duzo romantyzmu w to wlozyc, kupuj jej kwiatuszki, zabieraj w ciekawe miejsca np. Do tunelu strachu, zeby sama wpadla ci w ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej zeby sie szybciej decydowala bo masz chec to samo jej kolezance zaproponowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak12
spotykamy się..mamy się spotykać dalej, chodzić na spacery głównie i rozmawiać..ale nie wiem jak długo każe mi czekać na odpowiedź, nie chciałbym nic zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś coś lepiej doradzi..konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli laska po siedmiu spotkaniach ma wątpliwości, to dobrze ci radzę, odpuść ją sobie. Trzyma cię jako koło zapasowe, bo nie ma nikogo innego, w jej mniemaniu lepszego, na oku. Będzie cię zwodzić jeszcze, chcesz biegać za nią jak piesek? Najlepiej byłoby ją teraz olać, żeby zobaczyła że nie jesteś na każde jej skinienie. I albo uzna, że jednak chce coś z tobą, albo odpuści, czyli jej nie zależało od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×