Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blat woda kuchnia

Polecane posty

Gość gość

co moge położyć na blat koło zlewu zeby woda nie dostała sie na blat?? mam nowe meble i małe dzieci w domu. nie moge ich nauczyc zeby potem ta wode wycierały i po 3 miesiacach od zakupu już zaczyna puchnąć/... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lichy blat. Nie przejmuj się, dzieci podrosną, to wymienisz blaty na porządniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz byle jaki blat i przygłupie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
zgadzam sie z powyższym niestety :) u mnie woda na blacie jest non stop własciwie, koloo zlwewu, ścieram ale.. to kuchnia wiadomo -NIC nie puchnie, masz kiepskie meble, niedostosowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciaki mają po 5 lat wiec nie zawsze pamiętają. może blat nie jest najlepszy ale na takie meble było mnie stać takie kupiiłam. i nie pytam czy mkam dobry blat tylko co zrobić zeby nie niszczył się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ogólnie kosztowały 3 tysiace prawie wiec chyba jednak nie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
co zrobić? - zainwestowac w dobry blat! nie ma innego wyjscia chcesz zafoliowac ten co masz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co chce zrobić.. coś co pomoże.. i bbedzie ładnie wyglądać. ogólnie to puchnie tylko tak jakby przy samym zlewie to co je rozdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
ZMIEŃ blat! ::O jezuu ile mozna powtarzac! kupiąłś gówniany to masz, neistety dobry bla kosztuje, do tego montażyści którzy dobrze wszystko połaczą.... a co masz zrobic? zakleic? wlać krochmal w tą szparę? nic nienpomoze! zrozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurde no okej. co sie denerwujesz.. okres masz ? czy cie dawno nikt nie dmuchną?? :) ja tylko pytam jak nie chciałaś to nie musiałaś odpowiadać zresztą nie pytałam bóg wie ile razy. nie każdy ma taki jak ty , może jest ktoś kto ma gorszy i ma jakiś fajny sposób. nie musisz sie unsić w ten sposób. ;) miłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
czy tu są same puste 20 latki? jak ci enie stac na wygodne zycie, mieszkaj z mamusią, u mamusi nie bedzi eci pzreszkadzac ze blat puchnie booosz, co za ludzie teksty - typu - okres masz? - pasują mi do licealistów, albo ludzi z patologii społecznych, marginesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sory balabina ale dziewczyna zakładająca pytanie ma troche racji ona tylko zapytała a ty od razu zaczełaś sie przechwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między blatem ,a zlewem daj silikon sanitarny czy jakoś tak się to nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
niby czym? zdefuniuj słow - pzrechwalac się bo nie ma tu jednego zdania ze sie czyms chwale? to ze napisałam, ze powinna zainwestowac w dobrej jakości blat kuchenny to jes PRZECHWALANIE SIĘ ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupic moze odpowiedni blat, musisz miec jakis zly. Jezeli chodzi o producentow czy miejsca gdzie mozna zakupic dobrej jakosci to polecam zdecydowanie to www.btb-radzymin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze blaty do kuchni są z konglomeratu kwarcowego. Wytrzymałe, tanie, duża ilość kolorów do wyboru oraz jeśli kupujecie w firmie Prodmar pomiar wykonywany jest przez urządzenie ProLiner - bardzo niewiele firm w Polsce je posiada. Solidna firma z pięknymi i trwałymi elementami wystroju wnętrz. Kontakt i współpraca bezproblemowa, zakupiony produkt odebrany w stanie idealnym, dbają o każdego klienta, zarówno mniejszego jak i tego dużego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darann
Boże ludzie nie da się tego czytać! Jesteście strasznie, ktoś pyta o to Ci zrobić z blatem a wy piszecie o wszystkim tylko nie o tym co trzeba... Kolega jest stelażem pow mi że na np odcięty blat potrzeba posmarować silikonem, który wejdzie w szczeliny drzewa.więc postaraj się tam wcisnąć silikon i powinno być po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×