Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

romeo101

Moja żona chce mnie zdradzić

Polecane posty

Witam, piszę bo nie bardzo wiem co robić. Jesteśmy kochającym się małżeństwem i jak to w życiu bywa raz lepiej raz gorzej. Mamy dzieci i od prawie 20lat razem. Temperament mojej żony, jeżeli chodzi o sex, kiedyś był większy, potem dzieci wiadomo, ja starałem się być wyrozumiały. Mogliśmy o wszystkim porozmawiać i zawsze dochodziliśmy do kompromisów. Od jakiegoś czasu żona zaczęła się zmieniać. Nigdy nie miałem powodu żeby jej nie ufać, ponieważ wydaję mi się że mówiła mi o wszystkim. A nie zawsze były to proste rzeczy. Bardzo zwiększyła się chęć na sex i na nowe doświadczenia. Całkowicie przypadkiem odkryłem, szukając synowi strony z grą w którą grał w internecie, że zalogowała się na portalu erotycznym, umieszczając tam swoje zdjęcia i szukając faceta żeby zobaczyć jak jest z innym. Nigdy nie narzekała i teraz też nie skarży się na doznania podczas sexu i myślę że naprawdę nie ma na co, a zresztą jesteśmy ludźmi którzy rozmawiają o seksie i nie mamy z tym problemów. Jestem niestety bardzo zazdrosny o żonę i chyba bym nie wytrzymał gdyby zrobiła to z innym. Co radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki plan żeby powiedzieć że odkryłem tajemnicę, ale chcę dowiedzieć się czegoś więcej. Rozmawiałem nie mówiąc o mojej wiedzy i twierdzi że jest wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby początek końca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też jestem za tym, żeby nie wybaczać od razu, tylko pokazać jej co może stracić. Tylko mocny wstrząs w takiej sytuacji może na serio otworzyć jej oczy. Tutaj podobny przykład, tyle że ze strony kobiety: http://ozdradzie.blog.interia.pl/?id=2944940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×