Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciu123456

Jak powiedzieć kobiecie że nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia

Polecane posty

Gość gosciu123456

czesc wszystkim ! chcialem zapytać o rade jak powiedzieć kobiecie że nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia na etapie naszych spotkań ?! Z wyglądu jest dla mnie atrakcyjna i seksowna ale chodzi mi o to że jest leniwa, niechlujna, mało zaradna i moge tak wymieniać... ma pare pozytywnych cech ale niechce mi sie jej urabiać jak małe dziecko... Powiedzieć jej wprost że mnie nie pociąga i ochładzać z nią kontakt czy co zrobić w tej sytuacji ?! Dodam tylko że ona nadal chce sie spotykać a mi juz to wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrobilas na mnie pozytywnego wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosto, zwięźle, wyraźnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz prawdę, że nie widzisz was razem. Nie wal ściemy, bo potem będzie zakładała tematy na forum "zostawił mnie, a ja nie wiem, dlaczego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz,że nie masz czasu na spotkania z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że możesz jej zaoferować przyjaźń, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2005
Zalozy temat" podszedl do mnie, zabiegal, a teraz sie nie odzywa. jak to rozumiec?" Rzeczywiscie , moze najlepiej powiedziec, ze nic z tego nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak sobie się nie przyjrzałeś,A co ty sobą reprezentujesz wielmożny panie,no co powiedz co??.co jej możesz zaoferować.No co powiedz co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być atrakcyjną i seksowną i niechlujną???? Nielogiczny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bys zrobił gdyby tobie jakaś kobieta powiedziała, ze zrobiłeś na niej negatywne wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara sprawdzona zasada naszych dziadów i ojców- ochładzaj kontakt lub od razu zniknij. chyba, że masz z nią kontakt na innych płaszczyznach (praca, sąsiedztwo itp) no to wtedy musisz powiedzieć, ale ona nie będzie zadowolona i może się mścić. ewentualnie weź to na siebie i powiedz że jest taka z******ta, że na nią nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy, ze jest leniwa i mało zaradna? Ma pracować na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wpisy powyżej autorstwa facetów to coraz bardziej dochodze do wniosku, ze faceci to świnie. Tak trudno wam być w stosunku do kobiety naprawdę szczerym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dupku zostaniesz sam do końca świata i jedeń dzień dłużej,należy się to tobie jak konikowi owies.A może nie tylko tobie są może podobni do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurand ze Spychowa 2
Weź wine na siebie. Powiedz że jesteś emocjonalna kaleką nie zdolną do wyższych uczuć albo że jesteś gejem i uciekaj. Inaczej oczy ci wydrapie i skonczysz jak ja Odrzucona kobieta jest gorsza od rozjuszonego byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, ze jestes w zwiazku i nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu po prostu nie powiesz "Spieprzaj"? Ona pewnie nie miala by oporow przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jako kobieta. Skoro już masz zamiar urwać z nią kontakt, to powiedz jej szczerze co Ci się nie podobało. Przecież nic już nie pogorszysz, a ona może w sobie coś ulepszyć i poprawić, wyciągnąć lekcję na przyszłość i w nią zainwestować porządniej. Chciałabym coś takiego usłyszeć, gdy znajomość schyla się ku końcowi, gorzkie napewno i bolesne napewno, ale o wiele bardziej budujące i konstruktywne, coś z czego mogę wynieść lekcję, niż olanie mnie ciszą, bądź wystudzenie, gdzie ja będę sobie stawiać tysiąc hipotez co ze mną nie tak, bądź łudzić się miesiącami nadzieją, że facet a nuż ma problemy rodzinne i stąd nie ma dla mnie czasu, ale NAPEWNO się do mnie odezwie. Dziękuję.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chciałby coś takiego usłyszeć. Jak mi chłopak po kilku spotkaniach powiedział, że nic z tego nie będzie,to nie pytałam dlaczego, bo po co się potem tyrać i zadręczać. Swoje wady znam i nie musi mi ich nikt wymieniać. Po prostu przyjęłam to normalnie, że tak się czasem zdarza, że to nie to i juz. Powiedz jej, że z Twojej strony nie zaiskrzyło, według mnie to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak powiedzieć żonatemu facetowi aby się odwalił ode mnie, zachowuje się jakby miał 17latek stary zbereżnik, co w mordę walnąć czy co aferę zrobić aby dziad się odwalił,jak pomyślę jak oszukuje żonę może nie jest piękna no cóż ale wabi inne i myśli że jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×