Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić w takiej sytuacji

Polecane posty

Gość gość

Mam małe pytanko,otóż od jakiegoś czasu spotykam sie z facetem, on jest za mną bardzo, ja za nim niekoniecznie, a to dlatego że nie pociąga mnie kompletnie fizycznie, nawet po piwku się nie mogę przemóc, nie wyobrażam sobie sytuacji abym mogła sie tak z nim luźno kochać, dodam jednak że gdybym zdecydowała się na życie z tym człowiekiem to naprawdę miałabym dobrze bo to bardzo dobry człowiem. Dlatego zwracam sie do was z pytaniem czy warto spędzić z kimś reszte zycia męcząc sie po części z tą osobą???????? czy mimo wszystko przymknąć oko i trwać w dobrobycie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co rozumiesz przez "luźno kochać" prostaczko bez szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby być szczęsliwym z drugim człowiekiem nie wystarczy być kochanym , ale trzeba też kochać . Byłam w takim małzeństwie bez uczucia z mojej strony i wiem co mówię. To był okropny czas , a sfera seksu to tragedia. Zmuszanie się do seksu w końcu doprowadzi do nienawiści , obrzydzenia i wtedy nie da sie już dłużej być z takim człowiekiem. Jesli to dobry człowiek , to przyjaźnij sie z nim a nigdy nie wiadomo czy pewnego dnia ta przyjaźń nie przerodzi się w głebsze uczucie z Twojej strony i wtedy mielibyście szansę na udany związek. Tak wiec nie spiesz się a moze się jednak poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli spontanicznie, z uczuciem, którego w tym przypadku niestety nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku raczej nie ma szans aby ta przyjaźń kiedykolwiek przerodziła sie w jakieś głębsze uczucie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu spotkaniach facet powinien sie spotykac tylko ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×