Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytam może

Czy wasze dzieci też nie bawią się zabawkami

Polecane posty

Gość zapytam może

Mam w domu 4 i 2,5 latków dwóch chłopców. Dzieci nie bawią się zabawkami tzn bawią się 15 - 20 min przestają mówią , ze chcą telewizje albo snuja się po domu. Czy dzisiaj dzieci nie potrafią się bawić , nie mają wyobraźni czy coś jest nie tak akurat z moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sie bawi ale nietak ze caly czas. wczoraj kupila sobie puzlle a z 2 srony mozna pokolorowac. to wziela tylko mazaki i malowala sobie. teraz siedzi przed lusterkiemj i sie maluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja czterolatka też pobawi się chwilę a potem woli telewizję, gry w komputerze, snucie się i rozwalanie co w ręce wpadnie. Ogólnie zawsze potrafiła się długo koncentrować ale teraz coraz rzadziej coś ją wciąga. Pewnie byłoby inaczej gdyby chciało mi się z nią pracować ale nie mam chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam może
Ja muszę ich wyrzucać do pokoju non stop. Też czasem usiądą malują czy układają coś ale nie trwa to długo. Nowe zabawki oglądają a to bym chciał a to fajne ale później leży w kącie. Nie wiem czy na wigilie dostaną nowe zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam może
Ja z nimi się bawię czasem, wycinam, maluje coś stempluje, układam ale dziecko powinno się też zając sobą a nie 20 - 40 dziennie się bawi a cały dzień się snuje. Nie będą oglądać non stop telewizji ani grać na konsolkach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje mają 4 i 6 lat i mają takie dni, że ze swojego pokoju przychodzą tylko na jedzenie i potem znowu do zabawy. Bawią się bardzo kreatywnie, mają kilka zabaw, które pochłaniają je całkowicie :D. Oczywiście są też dni gdy mają ochotę na ślęczenie przed bajkami lub wchodzenie rodzicom na głowę, ale to rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja 5 latka non stop siedzi u nas w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie maluchy maja problem ze skupieniem uwagi na czyms przez dluzszy czas, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×