Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kocham byłego

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Dokładnie rok temu zostawił mnie chłopak. Do tej pory nie umiem się z tym pogodzić. Czy jestem nienormalna? Nie umiem o nim zapomnieć, codziennie marzę by do mnie wrócił. Wydaje mi się, że jest miłością mojego życia. Wiem, że teraz on zaczął się z kimś spotykać. Ja też próbuje się spotykać z kimś, poznaje różnych facetów. Jednak żaden nie dorównuje mojemu byłemu. Jest moim ideałem, wiadomo, ma też wady, ale nie przeszkadzały mi specjalnie. Co więcej, poznając nowych facetów, utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie były jest najlepszym jakiego poznałam. Że ON by nie zrobił tak czy tak, że ma lepsze wartości, większy szacunek, lepszych znajomych, prawidłowe podejście do życia, że jemu mogłam w 100% ufać, był zwykłym człowiekiem, jednak dla mnie wyjątkowy, nawet lepiej się ubiera niż inni, bardziej kulturalny, lepiej spędza wolny czas, i mnóstwo rzeczy, które odpychają mnie od innych, sprawiając, że wciąż myśle o byłym. Nigdy nie poznam lepszego, albo choć trochę podobnego. Czasem mam ochote mu wyznać co czuję, jednak zawsze w porę się opamiętam. Tym bardziej, że on się teraz zaczął spotykać z kimś. Ja niby też się z kimś spotykam, ale cały czas myślę o ex. Mam straszny mętlik w głowie. Czas leczy rany? Minął rok, nic się nie zmieniło. Czy możecie mi cokolwiek powiedzieć? Doradzić? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×