Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jacy sa lekarze w zwiazkach

Polecane posty

Gość gośka302
przy Tobie tak gadają.. mój ojciec jest lekarzem, a poza pracą tyran i pijak. jego brat i mój brat tak samo. wszyscy żonaci, a psy na baby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaangażowanie orvdf
A my ze swoim lekarzem pomagamy sobie wspólnie w interesach. Nic nas nie obchodzi poza sobą. Najważniejsze aby dbać o zdrowie i o swoją miłość i nie zamartwiać sie niczym , bo stres to podstępny modrerca ,atakuje najsłabsze punkty w naszych ogranizmach , a miłość uzdrawia i leczy wszystko co ją atakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaangażowanie orvdf
A my ze swoim lekarzem pomagamy sobie wspólnie w interesach. Nic nas nie obchodzi poza sobą. Najważniejsze aby dbać o zdrowie i o swoją miłość i nie zamartwiać sie niczym , bo stres to podstępny modrerca ,atakuje najsłabsze punkty w naszych ogranizmach , a miłość uzdrawia i leczy wszystko co ją atakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tymi ginekologami to jest różnie kiedyś badał mnie dość młody lekarz i mu po prostu stanął. Było mu strasznie głupio bo zrobił się czerwony jak burak i ciągle próbował zasłaniać się rozpiętym kitlem, co jeszcze bardziej rzucało się w oczy. Niby próbował normalnie rozmawiać , ale cała sytuacja była i dla mnie i dla niego mocno krępująca, chociaż wcale nie byłam w ogóle pomalowana. Więcej tam nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam jeszcze trzy razy podobną sytuację i teraz wybieram tylko starych ginekologów bo za kobietami ginekologami nie przepadam są strasznie niedelikatne i badanie jest bolesne, jakby specjalnie na siłę rozpychały mi cipkę palcami do bólu.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, kobiety sa chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ginekolodzy są okropne. Pamiętam wizytę po której się popłakałam z bólu. Chociaż u ginekologa byłam nie raz ale tak mi na siłę wpychała wziernik i to chyba sporo za duży że strasznie się zraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścrtghyujhtgfd
wręcz idealni :) są wyśmienici w kuchni oraz przy stole operacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy to co lubi
jakie to cenne :) kuchnia ,gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biada wam małpy
kochliwi i romantyczni tak jak dla pacjentek szczególnie podczas zastrzyku, czy krojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z temperamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Pyta
Chamy niemyte z kompleksem boga, zawsze łasi na łatwą kasę, zero empatii dla ludzi którym powinni słurzyć. W kwestiach zasad i reguł podobni do pensjonariuszy ZK dla recydywy. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów tak !!! każdy jest inny :)) wiesz :) sa drastyczni ,kochaja krew :P i wszelkie inne uszkodzenia ciała :classic_cool: Mój kocha horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kocha horrory xx dlatego sie z tobą zwiazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×