Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KATAR pomocy

Polecane posty

Gość gość

moja 8 miesięczna córka zachorowała... I nie wiem jak mam odciągnąć jej wydzielinę z nosa... Już wszystkiego chyba próbowałam. Zakraplanie roztworem z soli morskiej, zakraplanie soli fizjologicznej, inhalacje, olejek eukaliptusowy, odciąganie gruszka, fridą i katarkiem... No nic nie chce się ruszyć. Trochę odciągnę ale nie jest to wystarczające, dalej ma nos zapchany. I jak ją przystawiam do piersi to nie moze spokojnie zjesc i zasnąć bo nie może oddychać! Co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może by tak do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u lekarza i jakoś cudu nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zaproponować inhalacje, które odkryłam jak moja najmłodsza córcia miała w wieku pół roku, jakąś upierdliwą wydzielinę w gardle, z którą sobie zupełnie nie radziła. Kilka dni instalowania pomogło jej uporać się z problemem. Teraz też przy pierwszych objawach kataru inhalator poszedł w ruch i nie było nawet chwili, żeby Iza się zatkała. Przy starszych dzieciach inhalatora nie używałam i bywały momenty, kiedy maluchy mogły oddychać tylko buzią. Niestety te dwa, trzy pierwsze dni trzeba było po prostu przeczekać. Pamiętam jeden taki katar, kiedy moją cycusiową dzidzię poiłam odciągniętym mlekiem za pomocą łyżeczki. Cierpliwości, katar nie trwa wiecznie :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może katarkiem odciągasz na sucho??? Ja robiłam tak, zakraplałam solą fizj. lub wodą morską i brałam małego na ręcę albo kładłam na brzuch. I samo wypływało, a to co zostało odciągnęłam katarkiem. Tylko przed katarkiem zawsze zapuszcaj nosek zeby nawilżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest katar, a czy ty jak masz katar, to wysmarkasz i masz spokój? Nie! Ja teraz z moim Małym na raz mamy katar i jak ja smarkam to od razu jemu ściągam fridą. Inhalacje solą fizjologiczną-6 razy dziennie Woda morska DISNEMAR Przed spaniem, które !przede wszystkim! powinno być wyżej, np. na poduszce daje krople olbas oil jedna-dwie na piżamkę. Sama sobie też na piżame kilka kropel daje. Dobrze przewietrz przed spaniem pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka

Jak dla mnie to jeśli chodzi o różne mini inhalatory to ciężko trafić w Polsce sensowny sprzęt, szczególnie się o tym przekonałem jak znajomy mi z Niemiec przywiózł mini inhalator jakoś z Clipem w nazwie i zacząłem go używać, efektywność była zaskakująca a potem mi jeszcze powiedział, że on kosztuje tylko około 30 złotych na nasze. To był szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 9.09.2019 o 15:04, Gość mka napisał:

Jak dla mnie to jeśli chodzi o różne mini inhalatory to ciężko trafić w Polsce sensowny sprzęt, szczególnie się o tym przekonałem jak znajomy mi z Niemiec przywiózł mini inhalator jakoś z Clipem w nazwie i zacząłem go używać, efektywność była zaskakująca a potem mi jeszcze powiedział, że on kosztuje tylko około 30 złotych na nasze. To był szok.

Też spotkałem się już z tym mini inhalatorem Clip i zgadzam się z tym, żę to nieco nietypowy sprzęt, nie mam doświadczenia z nim bo nie używałem, ale może właśnie ta nietypowa forma sprawia, że zyskuje na popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×