Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z katolikami nie da się dyskutować

Polecane posty

Gość gość

Każdy przejaw odmiennego podejścia biorą za atak. To tak jak ksiądz, któremu zadasz niewygodne pytanie bierze je za pychę, bluźnierstwo lub szatańskie podszepty. W ten sposób Kościół od lat komentuje wszystko, co dla jego wizerunku niekorzystne. A wierni to naśladują, podobnie jak kopiują cytaty z Biblii zamiast samodzielnie odpowiedzieć na pytanie. Zastanawiają mnie zwłaszcza ci, którzy słowa Pisma Świętego traktują dosłownie, nie mówiąc o tym, że badacze co chwila donoszą o błędach interpretacyjnych a nawet translatorskich, które wkradły się między wiersze i pokutują czasem wręcz przez wieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbieram za atak kiedy się mnie bezpodstawnie atakuje i wyzywa, a to towarzyszy 90% wątkom o wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie atakuję ani nie wyzywam, a jednak spotykam się z bardzo nieprzyjemnym odbiorem, często i inwektywami pod moim adresem. Tylko dlatego, że mam swoje zdanie?! Czy to nie dowód, że religia dzieli ludzi? Tyle nienawiści i zajadłości zamiast miłości, i wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz, widocznie to nie miejsce na takie rozmowy, bo niektórzy nie potrafią dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze w Boga i zycie wieczne i mam gleboko w d***e wyzywanie i wysmiewanie mnie z tego powodu. ogolnie opinie innych ludzi mam w d***e. Tak sie po prostu lepiej zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz pojemną duupę, pewno ksiądz proboszcz ci ją rozepchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to masz pojemną duupę, pewno ksiądz proboszcz ci ją rozepchał" A tobie pewnie ojciec leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ojciec Rydzyk hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak myslalem haha zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty myślisz debilu, pewno dostałeś leki i zdjęli ci kaftan, katol myślący, właśnie ze śmiechu zesrał się słynny gdański osioł w zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj ale sie napiąles. Kolejny internetowy napinacz. Jutro niedziela bedziesz ssał dzide leszczu haha poza tym masc na bol d**y by ci sie przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Piotr, właśnie o tym mówię.. każdą próbę dialogu sprowadzą do parteru. A jak ktoś twierdzi, że wierzy a po chwili przeklina i to z taką agresją, to ja wolę pogadać z kulturalnym ateistą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie katole są po naukach biskupa Dydycza zwanego Pacyfikiem, pacyfikować wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ktos nie akceptuje czyiś opini i wyznania. Wiocha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka od urodzenia
Nic takiego nie zauważyłam. Wręcz przeciwnie, to katolicy są obrażani, gdy próbują przedstawić swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jacys dziwni ci katolicy bo ja juz pisalem ze mam wyje.bane na opinie innych ani nie staram sie nikogo przekonywac do swoich "racji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako katolik "dostajesz" za swoich "pasterzy" i nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jako katolik "dostajesz" za swoich "pasterzy" i nic na to nie poradzisz" jak to nie poradze ? wystarczy miec to i tamto w d***e i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się , bo wszyscy są przekonani, że są lepsi i pójdą do nieba tylko dlatego, że są katolami, a jeszcze większego pokręcenia dostali jak wybrali tego starego dewota na papieża JP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem kim jestem i reszta tych pseudo katolikow mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ortodoksyjni, to najczęściej zakompleksieni, tchórze, z nimi rzeczywiście trudno się dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×