Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinkapanidomu

czy to obciach

Polecane posty

Gość malwinkapanidomu

Witam z mezem oczekiwalismy gosci na obiad nie zadne osobistosci zwykli znajomi hehe przygotowalam dwie paczki tych klopsikow z ikeji buraczki na ciepło piure z kartofli i jogurtu i oczywiscie sosik pieczeniowy knorra mniam wszystkim smakowalo ale maz twierdzi ze popelnilam fo pa [nie wiem jak sie pisze] i to wstyd podac goscia klopsiki z ikeji ... nie rozumiem dlaczego sa b ardzo smaczne?? kto ma racje? ja czy maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to się pisze " faux pas", a po drugie nikt przecież nie wie skąd są takie klopsiki, a skoro są smaczne to nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby je zaserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwinka bez obrazy ,ale pani domu to z ciebie jak z koziej du... trąba.Gotowce, torebki,wstyd gościom podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna aaaaaaaaaaaa
obstawiam, ze gdy wy do nich pojdziecie, to zostaniecie poczestwoani zestawem rodzinnym z mc Donalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie gotowac. Rzadko mamy gosci ale jak juz tez podaje gotowce. Gorzej by bylo gdybys nic nie podala tylko "wypier.dalacza" czyli kawe i ciasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię gotować, ale gdybym nie potrafiła to chyba lepiej zamówić coś / kupić gotowe niż samemu na siłę próbować robić z siebie perfekcyjną kucharkę :)? Ja osobiście lubię jedzenie w restauracjach to czemu miałabym nie zjeść tego samego tylko, że w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te klopsiki sa z konina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już bym wolała zamówić catering czy pizzę niż podawać ludziom takie g9wna jak sos z torebki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Na ortografii znasz się tak samo jak na gotowaniu, gościOM się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×