Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makadamka

jak schudnąć 3 4kg w tydzień

Polecane posty

Gość makadamka
to możeżeby topik nie upadł tak od razu to pogadajmy o czyms? Naprzykład czemu chcecie teraz schudnąć? Ja np., dlatego, ze jeszcze rok temu ważyłam równo 42kg i chc do tego wrócić, no i dla chłopaka który baardzo mi się podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
Kapusta kiszona i herbata zielona i czerwona. Kapustę jesz ze wszystkim robisz kanapkę z ciemnym chlebem jesz kapustę. Kapuśniak , samą kapustę. działa schudłam 5 kg w tydzień. Czerwona herbata raz na dzień zielona ok 3 szklanek i woda oczywiście. Czemu chcesz schudnąć 3-4 kg i tak rozmiar ubrania się nie zmieni. A no i oczywiście bieganie min 40 min lub rowerek może być stacjonarny !! nie spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
a i oczywiście 0 slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
Dieta jabłkowa polega na jedzeniu samych jabłek a nie obiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
ćwiczyć swoja drogą ale jak będzie jadła drożdżówki i banany to nie schudniesz. Tak z ciekawości zapytam autorko ile ważysz ? Najlepiej jak najwięcej warzyw nie owoców bo te zawierają cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
Luzik luzi k nie tknę ani drożdzówki ani bananów. Dzisiaj zjadłam następująco: 1) Jabłko, kawa z mlekiem 0% bez cukru 2) Sałatka z 1 jajka, ogórka kiszonego, odrobiny cebuli i polędwicy drobiowej (3 plasterki) + 1/2 łyżeczki majonezu light wyszło mi, że to ok. 170 kcal 3) danio light waniliowy i to wszystko na dziś :) Zaopatrzyłam się jescze w gumy do żucia i baniak wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotaktak
dobrze leci się z wagi na warzywach i owocach,polecam tygodniówkę,unikać słodkich owoców np banan winogrono,warzywka jeśc w postaci surówek zup,można pojeść a i kg.znikają w ciągu tyg,3kg pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makdamka
a co sądzicieo surówce z kapusty z wrzywami na obiad? Planuję jutro i chyba na taką się zdecyduję (oczywiście bez majonezu czy oleju :P) Takie pakowane. Jutro mam urodziny i zanosze cukierasy zajomym, ale kupiłam toffi bo nienawidzę i nie tknę :D Dzisiaj poszło okej, jak mówiłam już nic nie jem bo zaraz 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zaczęła od motywacji. Psycholog Wanda Wegener dużo o tym mówi na yt. Nie warto się doprowadzać do takiego stanu, gdzie później na siłę się odchudzamy. Dobra jest dieta cytrynowa, każdego dnia pijemy sok z cytryny przed posiłkiem. (Każdego dnia o jedną więcej) i tak przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam coś takiego dla was. Używałam tego i do teraz sie staram trzymać tych rad. www.schudnij-natychmiast.iscool.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, w takim tempie i z taka dietą to po tygodniu będziesz psychiczno-fizycznym małym wraczkiem, a dodatkowo po 2 tygodniach cieższa o ze 2 kg niż przed terapią;D. Wszystko trzeba z rozsądkiem. Ja z tabletkami slimcea chudłam 1kg/tydzień, na początku mniej, potem więcej, ale średnio tyle. Uważam że takie tempo to max dla organizmu. Oczywiście do tego np skakałam na skakance, hulahop itp. Musisz coś od siebie niestety dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudniesz 3-4 kg w tydzień o potem przybędzie Ci drugie tyle w efekcie jojo. Odchudzać trzeba się z głową. Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otello77
Ja schudłem 4 kg, ale w miesiąc. Przy therm line man. Wyniki były świetne więc kontynuuję kuracje odchudzającą z tym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaania
Mi udało się schudnąć 8 kg ale w miesiąc :) obecnie jestem na diecie Sandruni, staram się dużo ruszać, nie jem już tłusto, tylko same warzywa i owoce, efekty widoczne gołym okiem, powodzenia https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela559
Ja schudłam 8,5 kg w miesiąc przy regularnych posiłkach i suplemencie African Mango http://szczupla-kobieta.pl na początku nie wierzyłam,że to mi pomoże bo jak suplement może pomóc,ale myliłam się i jestem bardzo zadowolona... Po miesiącu kuracji byłam mega zadowolona bo nie przypuszczałam,że można aż tyle w taki lekki sposób zgubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę napisać o panu Sydorchuku z Vitanea. Świetny diagnosta. Kiedy inni lekarze odsyłali mnie tylko od jednego do drugiego, ten fachowiec w końcu mnie prawidłowo zdiagnozował i dobrał leczenie. Pełna homeopatia, nie wykorzystujemy leków tylko biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brał ktoś z was amlan forte? tyle czytałam o nim i prawdę mówiąc zastanawiam się czy go nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma bierze amlan i mówi, że jest super chudnie. Ja natomiast biorę african mango od VP i mogę Ci śmiało polecić. 14 kg w dół po trzech miesiącach jak dla mnie świetny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×