Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla kobiet

Polecane posty

Gość gość

Jestem kilka tygodni od rozstania z mężczyzną który był dla mnie wszystkim. I nie umiem sobie znaleźć miejsca. Jest mi ciężko. tęsknie i potrzebuję go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc witaj w klubie - 9 lat razem , od tygodnia sama ....posłucham rad jak dać sobie radę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Co było przyczyną rozpadu Twojego związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Ja 9 lat chodzenia , brak zaręczyn , poważnych deklaracji , brak dojrzałości u Mojego partnera .... odeszłam nie wytrzymałam nie wiem czy dobrze zrobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
No i czy ułożę sobie jeszcze życie ? Czy będę cały czas sama? Tyle pytań i strach , ból , do tego to ja jestem to co zerwała ( poczucie winy ) ale powrotu już nie ma ....9 lat i dalej nie był pewny czy się zaręczyć ....to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
a ja Ci nawet zazdroszczę.... jestem z facetem od kilkunastu lat i nie mamy juz nawet o czym rozmawiac.. wczoraj cały dzien siedzial przed kompem do drugiej w nocy , dzis takze jak tylko sie obudzil ... ku..wa mać !! wyszła bym spotkała się z ze znajomymi , ale nie wypada zebym sam teraz poszła na noc .. prosilam zebysmy wyszli razem , a on nie chce .. i co jakis czas glupio się pyta - kotus co się nie odzywasz ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
i tak jest zawsze ... kiedy jestesmy razem w domu , nawet na cmentarz nie poszedł wczoraj do rodziców ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Komu zazdrościsz ? Chyba nie mi .... 9 lat razem i nic ...zostałam sama........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
tak Tobie. bo masz jeszcze szansę ułożyć sobie życie z kims innym . jak widac tamten nie chciał , nie był zdecydowany lub cokolwiek innego bylo powodem tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Nie wiem co będzie boję się , i wcale szczęśliwa nie jestem ........ale po 9 latach i braku deklaracji ( szkoda gadać i pewności partnera co do Mnie - może kiedyś ....wieczne czekanie ) taką decyzje podjełam....to definitywny koniec , tego jedynie jestem pewna . Nie wiem czy to dobra decyzja , może będę jej żałować ale powrotu nie ma .....A Ty pogadaj ze swoim partnerem o związek trzeba dbać i nie bierz przkładu ze mnie - Mój się wypalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
uwierz ze juz probowałam tyle lat , i dalej jest tak samo ... wszędzie sama...nawet wszystkie swięta tak spędzamy ... juz się przyzwyczaiłam nawet.. co nie znaczy,że mi nie brakuje bliskosci drugiej osoby..bo czuję sie taka samotna, że często muszę wyjsc i sie wypłakać .. bo inaczej jest kłotnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
No i ten komputer ....z kąd ja to znam ? Niektórzy mężczyźni nigdy nie dorastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
To samo miałam ja , też czułam się cholernie samotna.....w zawiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tematu - pracocholik. Nie umie się zaangażować o czym poinformować mnie po roku znajomości. Porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
tak że sama widzisz autorko ,ża przyszłości nie ma w takim związku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
W każdym bądź razie WIEM CO CZUJESZ -;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłości nie widzę. Chciałabym stworzyć tu zakątek kobiet takich jak ja. Normalnych. pragnących czułości, seksu, przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
No właśnie autorko tematu .... co u Ciebie się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSS
ok , stwórz taki zakątek i koniecznie przyjaciela dla każdej z nas :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Dobrej nocy kobietki -;) Ja uciekam spać . Ciężkie to wszystko ale podobno jesteśmy silne - więc damy sobie radę -;) Trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co ? Zakochałam się w kimś kto nie potrafi kochać. Dla kogo miłość to jak sam powiedział - cos czego nie potrzebuje, nie potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna już
Witam , czy może są jeszcze jakieś kobietki , które były w podobnej sytuacji do Mnie ....czy ułożyłyście sobie życie po dłuuuuugim związku .....-;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest ułożyć sobie życie po kłamstwach. Nadal nie mogę znaleźć sobie miejsca. Jak zaufać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×