Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamatrona

Czy też nie wyrabiacie z praniem

Polecane posty

Gość gość
Piorę codziennie. Mamy w domu niemowlaczka. Suszę na dworze, albo na korytarzu na piętrze domu. Nikomu nie przeszkadza wiszace pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 dzieci - 16 mc i 6 tygodni, piorę codziennie, jak nie dziecięce to nasze - jasne, ciemne, kolorowe, ręczniki, pościel itd. mam strych z 15 sznurkami dlugosci okolo 3 m i 2 suszarki stojące, zawsze cos tam jest, jak mam kumulacje, czyli 2-3 dni zaniedbam sie z praniem a potem robie kilka pran jednego dnia, to zajete wszystko - masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamatrona
ehhhh chyba założę klub nie wyrabiających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam,ale kupiłam sobie suszarke do ubran i już mnie nie martwi pełen kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamatrona
A macie jakieś do polecenia???:)suszarki????:)właśnie męża namawiam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem jak można sie z praniem nie wyrabiac. Ja mam w łazience suszarke sufitowa. Do tego mam przenośna w razie jakby było więcej prania. Jak jest niepotrzebne to stoi za pralka złożona a w razie potrzeby rozkładam. Piore Srednio 5razy w tygodni. (2ddorosłych i niemowlę) Pranie wlaczam o 13 i o 15rozwieszam, następnego dnia o tej samej porze jest suche i mogę wieszać kolejne. Jak by trzeba było to i dwa razy dziennie bym prala byle tylko nie zalegalo. Takie rzeczy trzeba robić na bierzaco bo później może być naprawdę ciężko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×