Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

Żona z Białorusi

Polecane posty

Gość 35 latek

Podobno są tam piekne kobiety. Czy ktoś tam był? Jakie są Białorusinki j jaki mają stosunek do Polaków? Warto tam pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intersuja Ci kobiety o wygladzie przydroznych prostytutek (tylek i cycki na wierzchu), ktore w pelnej tapecie wychodza wyrzucic smieci to droga wolna. Na skromne Polki nie zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Białorusinek, Ukrainek i Rosjanek, Polak jest tylko pomostem do lepszego życia u boku Niemca lub Brytyjczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są? myślę, że przede wszystkim, jeśli niezbyt zamożne, to spojrzą na Polaka, ale tylko takiego z pieniędzmi. one chcą się wyrwać z biedy, a nie klepać ją tutaj z burakiem podobnym bardzo do tego, którego i tam mogą sobie znaleźć. te lepiej sytuowane po prostu żyją i nie myślą o Polakach. wygląd to już kwestia gustu. faktycznie jest w tych kobietach coś wulgarnie tandetnego, ale nie jestem facetem, nie mnie to oceniać. jak się komuś taka podoba, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
one są przede wszystki bardzo słodkie i uległę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz program na Foxilife o bogatych Rosjankach Ukrainkach co mieszkaja w Lodynie. Mimo tego bogactwa to tej ich tandety i wulgranosci w sposobie ubierania i bycia nie da sie wykorzenic. Nadal ubieraja i maluja sie jak prostytutki tylko ze w markowych ciuchach. Jednak bogactwo nie usuwa slomy z butow i nie zapewnie pozyskania klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
na bialorusi jest inaczej one są inne, lepsze jezeli gdzies jest raj a w nim anioly to tam wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze same zazdrosne Polki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
JZB byłeś tam kiedyś? Napisz coś więcej jeśli możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narodowość jest nieważna człowiek to człowiek i jego sposób bycia zależy od niego samego, jeden chooj czy Rosjanka, Japonka,Polka czy Arabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jeżdzę11lat i nie widzę w nich szczegulnegb by stawiać je nad polkami,jak wszędzie są ładne kobiety i nie zadbane,to ich rużni od polek że polki ubierają się pod istniejącą modę a białorusinki pod sexapil,są miasta na białorusi jak witebsk czy grodno gdzie przypada7 dziewczyn na jednego faceta statystycznie,faceci tam mają dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkopuję temat. Jestem po 30-stce, zarabiam około 3500 PLN na rękę. Nie mam czasu na zaloty i szukanie żony. Potrzebuję kobiety która poprowadzi dom, urodzi dzieci i będzie ładnie wyglądać u mojego boku. Myślicie że z Białorusi dałbym radę sobie taką przywieźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 8.16. Nie musisz daleko jechać, starczy do Grodna.Pobądź tam z tydzień,zwiedź najbliższe okolice.Jest co oglądać, sowieci nie wszystko zniszczyli.I rozglądaj się za kobietami.A są tam naprawdę piękne kobiety.Ogólnie zbliżone typem urody do Polek,tylko z bieżącą modą trochę na bakier, i z makijażem. Ale można wyłowić tam piękne, trochę zaniedbane i zakurzone może perełki. Polecam.Mam od 20 lat żonę stamtąd, z wioski po Grodnem. Mamy dwóch synów.Jest mądrą i wierną żoną, wspaniałą gospodynią.I wciąż niesamowicie piękną kobietą.Na palcach jednej ręki mógłbym policzyć tak piękne kobiety w wieku +40. W całym kraju pewnie byłaby na podium. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowyamant
Potwierdzam jest sexi i do tego uwielbia sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam trzeba wize miec niestety, z hotelami podobno tez bardzo slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kronon Park Hotel polecam,wysoki standard, łącznie z basenem, ładnie położony,cisza i spokój.Ceny europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
europejskie to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500-600 za dobę,apartament. Bardzo fajne są prywatne apartamenty w mieszkaniach w centrum miasta,300-400 za dobę. Ceny przeliczeniowo w zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmmiodek
Polskie kobiety mają przerost tresci nad forma, umówić sie na kawe to graniczy z cudem. W Polsce kobieta pisząc, że chce trwałego zwiazku to chce tylko seksu i spotkania raz na dwa miesiące. Osiem lat byłem sam, w całym okresie nie spotkałem kobiety, która potrafi dac ciepło i prawdziwy dom. Owszem randki w domu u mnie były. Beznadziejne. Siedzi taka , noga za noge księżniczka. Ożeniłem sie z Białorusinką, od pierwszego spotkania, wiedziałem, że to ta, ona nie krepowała się pomóc, być , przytulić. Kobiecość na kazdym kroku. Było trudno, naprawdę trudno. Wiza, pobyt stały. Dużo pytań w ambasadzie. Nie prawda, że one cha mieć tylko mozliwość bycia w unii. Taki schemat to błąd. Jestem szczęśliwy, każdy dzień to coś nowego. Żadnych żądań, zrób tak, zrób tak, kup coś, bądź tam i tam. Moja żona kocha i kocham ją za to, że jest. Takiego ciepła i takiej otwartości w polskich kobietach nie ma. Proszę mnie nie krygować, ja jestem szczęśliwy, prosze nie pisać, że mam sprzątaczkę i kure domową. Oboje pracujemy, oboje się wspieramy, dzielimy obowiązkami. Panowie, jeśli chcecie miec osobę , która was bedzie kochać, nie słowem, lecz obecnością to szukajcie partnerki tam. Jaka kobieta w Polsce mając piekne, zadbane dłonie , zrobi wam śniadanie bez zakładania rękawiczek? Jaka kobieta w Polsce zapyta, kiedy wrócicie z pracy? Jaka kobieta w Polsce bedzie dla Was wsparciem i bedzie Was kochać za to, że jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmmiodek
Polskie kobiety mają przerost tresci nad forma, umówić sie na kawe to graniczy z cudem. W Polsce kobieta pisząc, że chce trwałego zwiazku to chce tylko seksu i spotkania raz na dwa miesiące. Osiem lat byłem sam, w całym okresie nie spotkałem kobiety, która potrafi dac ciepło i prawdziwy dom. Owszem randki w domu u mnie były. Beznadziejne. Siedzi taka , noga za noge księżniczka. Ożeniłem sie z Białorusinką, od pierwszego spotkania, wiedziałem, że to ta, ona nie krepowała się pomóc, być , przytulić. Kobiecość na kazdym kroku. Było trudno, naprawdę trudno. Wiza, pobyt stały. Dużo pytań w ambasadzie. Nie prawda, że one cha mieć tylko mozliwość bycia w unii. Taki schemat to błąd. Jestem szczęśliwy, każdy dzień to coś nowego. Żadnych żądań, zrób tak, zrób tak, kup coś, bądź tam i tam. Moja żona kocha i kocham ją za to, że jest. Takiego ciepła i takiej otwartości w polskich kobietach nie ma. Proszę mnie nie krygować, ja jestem szczęśliwy, prosze nie pisać, że mam sprzątaczkę i kure domową. Oboje pracujemy, oboje się wspieramy, dzielimy obowiązkami. Panowie, jeśli chcecie miec osobę , która was bedzie kochać, nie słowem, lecz obecnością to szukajcie partnerki tam. Jaka kobieta w Polsce mając piekne, zadbane dłonie , zrobi wam śniadanie bez zakładania rękawiczek? Jaka kobieta w Polsce zapyta, kiedy wrócicie z pracy? Jaka kobieta w Polsce bedzie dla Was wsparciem i bedzie Was kochać za to, że jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dauny komentują. Brak słów ... a żaden cipki nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym się chłopie udałeś jaka kobieta zapyta kiedy wrócicie z pracy. Tak się składa ze moja Popka pyta codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa Polki to szmaty i q***iszony ! U nas jest coraz lepiej (czytaj mają więcej kasy) i myślą że są gwiazdami tego świata ! A większość to ściery gdzie tylko zobaczą przystojnego faceta z kasą to im macice na wierzch wychodzą. Wschód póki co jest inny kobiety nie dość że szczuplutkie ładniutkie to można z nimi zbudować dom bo jak ją wyrwiesz z biedy to będzie wdzięczna. Nasze szmaty z kolej dają d**y na potęgę zmazuchom z zachodu i tego się już nie wytępi. Więc my musimy uderzać na wschód ... niestety :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Nasze polskie polski się zeszmaciły niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×