Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duch cafe

Co myślicie o mnie tylko szczerze

Polecane posty

Bardzo dziekuje za te linki poniewaz ,zapytywano mnie na mailu co wyprawiam na cafe.Poczta po ok 3 miesiącach była pękata a nie mogłem tych tematów odnależć ,gdyz nie znałem tytułow.Tak więc serdecznie dziekuje.Spodziewałem się takiej reakcji i za pomysłem jednej kafeterianki załozyłem ten temat.Wiec super sprawa lektura bedzie doskonała przy beznadziejnej pogodzie :D jeszcze raz bardzo dzieki składam uścisk dłoni bo tylko faceciki mają takie niedorzeczne pomysły.Cześć i chwała osla pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak o facetach z kafe podyskutować? ---ten temat ?a po kiego licha jak pare wypowiedzi mam i to jeszcze przed podszywaniem sie mnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj duchu, duchu i tu zawiodła cie twoja intuicja, to nie facet wkleil ci kilka linkow, chocbys nie wiem jak sie tlumaczyl ja ci nie ufam wiec nie zdziw sie jak cie zignoruje na jakims temacie nawet jesli bedziesz zwracal sie do mnie bezposrednio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duch nie rob z siebie popieprzonego nieudacznika macka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nieudaczni, tyle, ze gorszego kalibru, przeceniajac jedynie swoje mozliwosci i blyskotliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadali i poszli:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co porabiałeś za granicą duchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pólnocy zadali sobie trud pomidory i linki powklejano.Na domiar aby było weselej podszyli sie pod mój obecny nick Żmij94 i Juken i szaleli do woli w moim imieniu.Byłem za granica i dopiero jak otworzyłem poczte dowiedziałem sie o tym. DUCHU, tropie cie po wszystkich mozliwych tematach nawet ogolne przejrze jak bedzie trzeba, dosc tego obrazania innych nawet jesli sa dla ciebie mili potrafisz po nich jechac bez umiaru, takiego typa na kafe odrazajacego nie ma tobie podobnego ale jak sie taki pokaze to bede tepic jak zaraze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam w ubiegłym roku z Duchem na czarnym nicku i paroma innymi osobami, ale coś się tam podzialo, no i Duch ponoć zrobił się wredny. Ale ja osobiście nic do niego nie mam. Tak, że pomacham 👋 Duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzienks.Macham również.Co mi sie odmieniło.?No coż doszczętnie zgłupiałem dowiadując sie że od paru ;lat jestem w domu wariatów tfu znaczy sie kafeterii :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.11.13 gość ---------nawet sie boisz zalogować na nick swój,poniewaz wiesz doskonale ze z du.py to wyciagnałeś od murzyna co miał durszfal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całujcie mnie wszyscy w du.pę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co myślicie o mnie tylko szczerze" Jestem rozczarowana totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem.Myślałam że duch to kawał sk***ysyna jest a to wspaniały pan spokojny i nie dajacy się sprowokować gimbusom :classic_cool:Macham fajnymi cycuszkami Panie duchu.🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętacie
Duch Ducha nie w*****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam cię, ale z tego co słyszałam, to podobno bajerujesz laski na kafe, one dają ci swoje fotki, a ty potem je szantażujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętacie
duch ducha nie wy.ru.cha tak miało być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętacie
Użytkownik: slonko_kafe ( ilość tematów: 27, ilość postów: 506 ) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Spadaj, dziadu! Aktualna stopka: Jak kupa to tylko u Tomka GIMBUSIATKO SIĘ ODEZWAŁO BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętacie
Z tych 27 tematów załozonych ile zostało i 2 strony natłukłaś??Sama oczywiście bo zaden nie wszedł i dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętacie
OOOOOOOOOOO jaaaaaaa pierdziu hahahahahhahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Jolką tak zrobił i musiała zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś te konfabulacje i oszustwa wasze na razie mnie nie ruszaja.:D Moze coś pikantniejszego wymyślicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szantażowałeś Jolkę fotkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stara zdarta płyta,bez przerwy to samo a żaden nie potrafi tego udowodnić:D Ot wot szczawiki do netu się dorwały i prowokacje sobie szyja.No dalejże ruszcie oślą pała i nadawajcie ,na razie nic szczegolnego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliberka miałes jej intymne fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×