Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black angel 888

tatuaż w miejscu intymnym

Polecane posty

Gość black angel 888

Czy podobają się wam Panowie tatuaże u kobiet w miejscach intymnych? chodzi dokładnie o wzgórek łonowy lub ciut wyżej. Może mieliście styczność z kobietami posiadającymi tam tatuaż? Jakie są wasze skojarzenia, czy nie nasuwam wam się na myśl, że owa posiadaczka może zaliczać się do grona gościnnych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomulak
Wspomnialem we fryzurkowym topicu ze widzialem jeden tatuaz . Ale laska nalezala do grona niegoscinnych lesbijek i wlasciwie polowe ciala ma w tatoosach. Laski z tatoosami na ledzwiach to chyba niezle r***adla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black angel 888
o tak co do tego się z Tobą zgadzam. Tatuaż w tym miejscu też jednoznacznie mi się kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black angel 888
kurcze a mnie się podoba bardzo tam tatuaż, w ogóle lubię tam urozmaicać wiele ale obawiam się, że kiedyś facet na którym mi będzie zależało może mieć mieszane odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomulak
Mnie pociaga tatuaz na d ekolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black angel 888
w zbyt widocznym miejscu jak dla mnie, ja lubię mieć na sobie coś co widzę tylko ja, np. ten tatuaż, sexowna bielizna, intymna fryzura, bransoletka na kostce itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomulak
Stopy tez ciekawe miejsce . Zreszta lubie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black angel 888
stópki też są ok miejscem na tatuaż ale również trzeba uważać... może być widoczny z pantofla a wiadomo w niektórych zawodach to niedopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo pociąga widok dziewczyny, która ma tatuaż w miejscu niedostępnym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się podobają tatuaże na wzgórku łonowym. Takie dziewczyny są śliczne :) Ale najpiękniejsze są metalówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaloska
Misie podoba bardzo taki na wzgórku łonowym ale nie mam odwagi kolczyk też mógłby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mentos2009
Do Back Angel 888Jestem zdecydowanie na TAK !!! bardzo podoba mi się Tatuaż w takim miejscu i kolczyk wygląda to bardzo sexi:) Sam planuje zrobić sobie tatuaż na wzgórku "Enjoy the view" (Ciesz się widokiem) Podobne mam poglądy jak Ty tatuaz ma być widoczny tylko dla mnie i ukochanej osoby a nie noszony na wieszku:) to jest prywatne i tylko dla siebie!!:) jedynie nad czym się zastanawiam jeszcze to jak wygląda to juz gotowe i ewentualnie jak owłosienie się przez skure przebij..... Wiadomo depilacja itd ale ciekaw jak tatuaz wygląda potem... Angel Jak masz już zrobiony tattoo tam to odezwij się na email Klakier100@interia.pl opowesz swoje za i przeciw:):) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×