Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysmiała mojego penisa

Polecane posty

Gość gusia00
Tak to jest w świecie p***oli. Ciekawe czy jak laska się zakocha i później zobaczy skarby ukochanego to też tak szybko się odkocha.. Choć z tego co widzę współcześnie kolejność jest inna, najpierw seks potem miłość. W takim świecie takie zachowanie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dlugi co dotyka nie gruby co zatyka ale twardy ktory trwa jest tym z kokardkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arturek sciemniaczu, penisa da sie powiekszyc tylko operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkosc nie ma znaczenia. Wazne zeby byl dlugi i gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa marta
nie tylko operacyjnie, moj facet uzywam pompki, wolno idzie ale widac postepy :) a co do autora, to przykro czytac, ze skoro cie to uraza to cie to spotkalo. znam takich facetow, ktorych to kreci, to sie small penis humiliation nazywa :) i jesi obie strony to lubia to swietna zabawa, mysle, ze czesc dziewczyn podzieli moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pier.dolisz glupoty. Z trudem przeczytalem te wypociny. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa marta
ooo widze ze kogos zapieklo :) zdaje sobie sprawe, ze w niektorych malych glowkach to sie nie miesci :buhahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie zapieklo. Chodzi tylko o to ze pier.dolisz glupoty. To wszystko. Nie doszukuj sie niewiadomo czego glupia raszplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o to co napisal autor tego tematu to po jego wypowiedzi wnioskuje, ze nie ma zadnych kompleksow na tym punkcie i nie poczul sie urazony. Naucz sie czytac ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemoralizwany
a ja bym chcial takiej dominacji ze strony kobiety doswiadczyc, ale trudno taka dziewczyne znalezc, kazda mysli, ze to nie wypada, ze nie chce urazic czy zdenerwowac. ja bym chcial jednak takiej ostrej do bolu rozmowy, jak kolezanki pomiedzy soba o wielkosciach rozmawiaja. moglbym w kam sie pokazac bo na live to pewnie jeszcze ciezej kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz pogrubić sobie penisa przy użyciu medycyny estetycznej, możemy ci pomóc. szczegóły na priv, sandra.jolie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolektolek
Też pamiętam że miałem taką sytuację.. dziewczyna chyba na oglądała się za dużo filmów dla dorosłych.. Tamtego dnia postanowiłem coś zrobić z moim maluchem! podjąłem się diety PeniIarge! dzięki niej zyskałem dodatkowe przyrosty w długości jak i grubości. Teraz mój penis prezentuje się efektownie! Każda chciałaby mieć takiego u swojego faceta!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 3 i 9
I po co się przejmować ? Też miałem takie sytuacje. Mam 3 cm w spoczynku i 9 cm w erekcji. Ale do kobiecego śmiechu na moją nagość się przyzwyczaiłem. Najważniejsze, że już w grze wstępnej są oddane. To jak się nimi obchodzimy jest najważniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski567
Czasami panowie mają takie sytuacje że kobiety są zaskoczone wielkością penisa.. tzn wybuchają śmiechem jak widzą takiego malucha... sam kiedyś miałem 14 centymetrowego penisa udałem się z tym problemem do znajomego lekarza który polecił mi taką suplementację PeniIarge. Dzięki tabletkom zyskałem dodatkowe 3 centymetry! mam obecnie 17 centymetrów a dietę PeniIarge stosuję do dzisiaj:) jestem ciekaw ile mogę maksymalnie uzyskać w takich przyrostach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionyon
Gdzie znajdę takie tabletki PeniIarge? można je kupić w jakiejś aptece? czy tylko przez internet? chcę trochę sobie pomóc i zaaplikować taką kurację powiększającą. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w te tabletki PeniIarge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netboy
Zdzwionyon takie tabletki PeniIarge możesz zamówić na przykład z oficjalnej strony albo z jakiegoś sklepu internetowego. Ale pamiętaj aby to był sprawdzony sklep! ja bardzo często robię zakupy w intymność pl. A z tego co widzę mają tam takie suplementy PeniIarge to śmiało możesz zamówić:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine855
Dobrze jej pojechales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobieta1
nie przejmuj się idiotką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubieniecc
Po co tworzyć konflikty.. może coś jednak nie tak z Twoim członkiem? ja podjąłem się kuracji PeniIarge bo miałem na to ochotę! zrobiłem to dla siebie:) zyskałem dzięki temu dużo odwagi oraz moja samoocena wzrosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnikk
Ja kiedyś miałem podobną sytuację.. Dziewczyna zaczęła się śmiać z mojego rozmiaru.. to było zaledwie 12 centymetrów. Uznałem że poddam się kuracji powiększającej. Trafiłem właśnie na te tabletki PeniIarge i obecnie mam 15 centymetrów! coś wspaniałego! polecam każdemu facetowi w potrzebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Ja mam 13 - 14 cm i chuuj, p*****leę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleks wielkośc***enis to problem małolatów, bo doświadczony kochanek wie, że wielkość nie ma znaczenia, tylko to b Co się nim potrafi zrobić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem ekspertem, nie będę zdradzał swojej tożsamości. Przeszukuje ostatnio fora takie jak te i na każdym spotykam się z takimi "problemami" na prawdę jest to śmieszne, zrozumiecie to z biegiem czasu. Staram się przekonać ludzi ze 18cm to nie jest norma i nie każdy takiego ma, nie wiem czy to sens w ogóle wypisywać to po takich forach, ale spróbuje, może zaleczę tę obsesje chociaż minimalnie. Otóż, penis który ma 14cm jest w pełni normalny, na pewno nie wyśmiała ze masz takiego, może chciała cie zobaczyć nago a potem dać noge? (Nie będe zgadywał) Przeciętny penis ma od 13-15 cm długości i taki narząd może w pełni zaspokoić kobietę (Baaa, nawet 11 cm penis to potrafi, o ile nie ma zbyt niskiego obwodu, powiedzmy ze wystarczy obwód o.k 12cm) Na prawdę kobieta może czuć z niego wiele przyjemności. Nawet 13cm penis potrafi sprawić ból kobiecie jeżeli wpycha się go na siłę, jeżeli kobieta cię kocha to zaakceptuje nawet 10cm "sprzęt" dlaczego? ponieważ kobiety jak darzą kogoś uczuciem osiągają wiekszy poziom podniecenia, przez co silniej odczuwają doznania. Jeżeli ktoś ma 13cm penisa zaspokoji tak samo kobiete jakby miał 16cm penisa, tylko kluczem jest to ze wszystko trzeba robić z głową. Założe sie z kazdym, ze 99% kobiet wolała by penisa który mierzy 13cm ale za to stosunek trwa długo niz 15cm penisa ale stosunek trwa znacznie krócej. Jezeli jestes wytrzymały kobieta bedzie zadowolona w 100%, powtarzam w 100%. Seks oralny może wspomóc stosunek, a po wszystkim zarówno ty jak i kobieta będziecie zadowoleni. Więc podsumowując, nie ważne czy twoj penis mierzy 13cm czy 18, jeżeli umiesz to robić, kobieta po wszystkim nie bedzie czuła najmniejszej róznicy, ANI TROCHE. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, każdy facet się przechwała, i pier.....enie że np, wibratory są naturalnych roz. to bujd, kiedyś sobie tak myślałem że norma to jakieś 18cm, pooglądałem na `zbiorniku` - taki portal live darmowy z normalnymi ludźmi i większość ma te 14, może mniej i jadą równo, nikt się nie wstydzi, jakoś tych 18 cm to trudno wylookać, a ci co się chwalą to niech ściągną gacie i udowodnią ,, a i jeszcze jedno, jeśli taki ma tą maczugę to i tak 99% nie wie co z nią zrobić, jak ktoś chce adresik stronki polokać jak się ludziska ... to na emila birycman@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus

Raz miałem kochać się z super laska, weszliśmy do pokoju na imprezie a ona mówi pokaz co tam masz. Jako ze wiem ze mam małego strasznie mnie to zawstydziło. Odwlekalem to rozbierałem ja całowałem itp. Ona na to „no wyciągaj już” i jak zdjąłem spodnie to ona wpadła dosłownie w histeryczny śmiech. Wtedy nie wiem czy z nerwów czy jak spuściłem się :( katastrofa a ona dosłownie zwijała się ze śmiechu. Od twego Czesi minęło 13lat a ja wciąż sam i już tak będzie!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

durna cipa

mam faceta co am 11 cm i sex jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoterLiczy sie caloksztaut
Dnia 6.11.2013 o 15:12, Gość gość napisał:

Wypowiem sie jako kobieta - nie liczy sie dlugosc tylko grubosc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×