Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny czy w 10 tyg ciazy mialyscie juz brzuszek

Polecane posty

Gość gość

10 tyg i 1 dzień tyle ma moja ciąża, nie wiem czy to mozliwe ze juz bylby widoczny brzuch, ale jednak jest i to spory. Jestem w miarę szczupła, do tej pory mialam zawsze niewielki brzuszek ale nie az tak... jestem w szoku bo wszyscy mówią ze do 4 miesiaca nic nie bedzie widac. Kiedy brzuszek pojawił sie u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 20 tygodniu się u mnie pojawił a gruba nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to bliźnięta - gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 11 tydzien i tez jestem szczupła i widac u mnie brzuszek a co najgorsze zaczynaja byc ciasne moje spodnie.... i tez mi mówili ze blizniaki pewnie ale bije jedno serduszko wiec sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszej ciąży brzucha dostałam ok 4-5 miesiąca, teraz jestem w drugiej i brzuch mi się pojawił już w 7-8 tc! Spodnie ciążowe wcześniej nawet nie nosiłam teraz od 9 tc się z nimi nie rozstaję. Dodam, że szczypiorem nie jestem więc ja widze różnice, rodzice też, ale mało kto kojarzy fakty hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy, mojej kolezance od razu na poczatku wyszedl duzy brzuch a potem po malu rosl. urodzila chlopca ktory obecnie ma 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby były bliźnięta, ginekolog już by stwierdził, także się nie martw :) mi też bardzo wcześnie było widać, możliwe, że to przez zaparcia, tydzień nie mogłam się wypróżnić normalnie i miałam brzych wzdęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwa jesteś, kogo obchodzą twoje zaparcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zaparcia w ciąży są normalne, moze obchodzi to kogś komu powiększył się brzuch na samym początku ciąży ? Ciebie nikt tu nie pytał o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak w 17 tyg wyszedl ale wczesniej byl taki moment ze wydawalo mi sie ze juz po mnie widac i to chyba faktycznie byly wzdecia:)zalezy od kobiety.mam kolezanke bardzo szczupla i u niej tez szybko brzuszek bylo widac.gdzies to dziecko musialo sie pomiescic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja się wypowiem - ja jestem teraz w 16 tygodniu - a brzuch zaczął się powiększać od drugiego miesiąca - tak, że nie mogłam nosić już normalnych spodni i musiałam wymienić na ciążowe. w pierwszym i drugim miesiącu przytyłam sporo - bo ok. 3,5 kg (z natury jestem szczupła i wszystko poszło w brzusio). A od tego czasu waga stanęła w miejscu ale brzusio nadal się powiększa i jest dość spory. Znajomi, którzy pamiętają mnie z okresu przed ciążą od razu zauważają zmianę brzucha - ale jak ktoś mnie nie znał wcześniej to może pomyśleć że po prostu mam większą oponkę;P No może jeszcze dodam, że można liczyć, że w ciąży jestem o miesiąc dłużej - bo poprzednią poroniłam na bardzo wczesnym etapie - w 5 tyg (no a miesiąc później okazało się, że ponownie jestem w ciąży). Więc może stąd ten duży przyrost na początku - organizm pewnie już wcześniej "przyzwyczajał się" do stanu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było widac brzuch już od 7-8 tygodnia, więc w sumie od samego początku ciąży nie noszę swoich "standardowych" spodni bo w żadne się nie dopinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zaczynam12tydzien i w dzinsy ledwo sie mieszcze nie jestem jakas szczupla normalna.od poczatku ciazy przytylam1kg ale narazie idzie mi w brzuch tylko chociaz i przed ciaza mialam brzuszek ale teraz widac bardziej.moja kolezanka byla szczupla i dopiero w5miesiacu brzuszek jej sie zaczal pojawiac ale ma klopoty w ciazy dziecko jest za male jak na34tydzien i grozi jej wczesny porod.takze niewiadomo od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 11 tc ale nie jestem szczupła, tzn. mam taki wystający brzuch i co prawda ciążowego brzucha nie mam ale mąż mówi, że juz mam :) Z tym, że ja mam często taki wzdęty ten brzuch, nie takie wzdęcia jak przy zaparciach tylko taki dziwnie wzdęty. Ale jak ścisnę ten brzuch np. paskiem i potem go zdejmę to czuję ulgę. Po domu chodzę w leginsach, które mam podciągnięte pod pachy prawie :D i czasem też muszę je opuścić pod brzuch. Ale jak się położę na plecach to mam płaski jak przed ciążą, tzn. normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak to już wcześniej ktoś napisał, mogą być bliźnięta. ja tak miałam. też mnie zastanawiało, dlaczefo brzuch tak szybko jest widoczny, dodatkowo dolegliwości ciążowe też były "podwójne" i nieprawdą jest, że lekarz już by zauważył- niekoniecznie, w 10tc zarodek jest malutki i na obrazie usg może pokrywać jeden drugiego. mi lekarz na pierwszej wizycie potwierdził jedynie ciążę, obejrzał zarodek, po czym na drugiej zobaczył, że to dwójka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 10 i dzis kupilam spodnie ciazowe. Brzuszek moze nie ciazowy, ale jednak wzdecia mnie dopadaja i lepiej mi, gdy nosze wygodniejsze spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 25 tc , brzuszek wyskoczyl ok 14,15 tygodnia. to moja druga ciaza, mam corcie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 29 tc. Brzuszek wyskoczył mi w 15 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym wyskakuje szybko, innym dużo później. Brzuszek może się pojawić wcześnie, bo np. "wypycha go" z powodu wzdęć i mdłości. Sama macica nie powiększa się jeszcze jakoś znacząco, ale podbrzusze może być z tego powodu lekko obolałe i opuchnięte i to też powoduje, że ciężko go wciągać. Poza tym ponoć szybciej wyskakuje w kolejnych ciążach, bo mięśnie brzucha nie trzymają już tak dobrze, a macica łatwiej i szybciej się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wybrzuszylo w17tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie bylo nic widac w 10 tygodniu, ale z kolei u mojej siostry juz tak. a obie jestesmy szczuple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie jeszcze nie było widać, ale przytyłam juz ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszedl w 7 miesiacu teraz jestem w 8 i mam nie zaduzy nie jestem drobnej budowy ale i nie gruba 170 54kg przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 5 tc brzuch po kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 20 tygodnia w swoich spodniach chodziłam. Tzn później też w swoich ale już ciążowych :D Brzuszek zaczął rosnąć około 25 tygodnia. Ale ja ogólnie miałam mały brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jesem w 10 i tak mi wywalió brzuch że musże zmieniać juz spodnie i ogólnie jestem napuchnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaczal rosnac brzuch dopiero w 5 miesiącu. .do 7 mies.miescilam sie w swoje jeansy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mialam juz.wygladala jakbym miala wzdecie,lub jakbym sie porzadnie najadla. moze dlatego,ze szczupla bylam, pewnie tez dlatego,ze zawsze jak tyje to rosnie mi brzuszek:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żadnego brzucha tak wczesnie nie było widac. W 11tyg sie dowiedziałam o ciazy a brzuch to moze widac zaczęło byc po ponad 20stym tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedl w 28 i byl maly .. dostalam leki na tarczyce zastrzyki na rozwoj plucek dziecka w 33 i mam teraz beben z popekana skora. I prztylyma 17 kg jestem w 38 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×