Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubię jak mój facet puszcza bąki i to nie prowokacja

Polecane posty

Gość gość
ty też mu puszczasz?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobri bonk
dobry bąk nie jest zły :-P to nic złego w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus to rzekoma autorka topi
Napisałam, że jesteś dziqusie RZEKOMĄ autorką rozumiesz co co to słowo oznacza? Jesteś autorem tego tematu i opisałeś w nim swoją fantazję. Żadna dziewczyna nie chciałaby wąchać Twojego smrodu nie łudź się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
Ehh no to jeszcze raz po kolei... Po 1. Niestety ale nie trafiłaś i nie jestem ani rzekomym ani faktycznym autorem tego tematu... Po co niby miałbym używać 2 różnych nickow i co gorsza podawać się za kobietę? Po 2. Co do dziwnych fantazji to owszem, w swoim pierwszym poście napisałem coś, co może powszechnie nie uchodzi za normalne. Tak mam taki dość nietypowy fetysz, który polega na tym, że kręci mnie gdy fajna dziewczyna puści przy mnie bąka. Zdaje sobie sprawę z tego, że może to brzmieć dla Ciebie nieprawdopodobne, ale po prostu uwierz mi, że tak jest i piszę o tym jak najbardziej poważnie. Ten fetysz zwie się eproktofilia lub flatufilia. Poczytaj jak nie wierzysz. Nawet nie masz pojęcia ilu ludzi to dotyczy, w dodatku kobiet jak i mężczyzn. Po 3. Nie wiem czy autorka czy ktokolwiek, kto założył ten wątek mówił poważnie czy była to tylko prowokacja. Ale jak widzisz nie byłem to ja, bo dotyczy to czegoś innego... Autorka pisała, że kręci ją gdy robi to jej partner. Po co bym miał o tym pisać, skoro dla mnie nie ma niczego podniecajacego w robieniu tego dla kogoś innego (co wcale nie znaczy, że bym tego za nic nie zrobił gdyby mi się przypadkiem trafiła partnerka z takim fetyszem, bo to by była hipokryzja z mojej strony), ani tym bardziej gdy robi to jakiś facet :o Po 4. Teraz dopiero do mnie dotarło, że gdy zażartowałem, że autorka byłaby zachwycona moim "wyczynem", to ktoś mógł pomyśleć, że to ja jestem autorem i prowokatorem... No niestety, ale nie jestem. Po prostu poszedłem do tego z dużym dystansem, ale wyszło jak wyszło... :-( W każdym bądź razie mam nadzieję, że wyraziłem się jasno i juz nie będzie więcej wątpliwości, że nie ja założyłem topic, a jedynie mam podobny fetysz co autorka :-) W końcu skoro przyznalem się do takich rzeczy, to chyba nie ma sensu ukrywać faktu autorstwa tematu co nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są bąki o różnych barwach, zapachach, długościach i odgłosie, a nawet poziomie męki wydalającego. Oto skrócona klasyfikacja: Bąk Wojskowy – najczęściej spotykany bąk w wojsku podczas robienia pompek wojskowych, dzięki niemu odstraszamy generałów i ciekawskich żołnierzy; Bąk Czołgista – niezwykle rzadki okaz, występuje podczas nieudanej bitwy. Bąk uaktywnia się podczas zesrania się ze strachu, niezwykle śmierdzący bąk, chroni przed niewolnictwem; Bąk Ekstaza – występuje podczas podnieceniem się płcią przeciwną, niezwykle głośny, śmierdzący i powalający bąk pomaga w zdobyciu miłości; Bąbelnik wyznający – powstaje podczas wyznawania miłości, jest cichy, ale śmierdzący, zmniejsza doznania partnerów Bąk Jerychoński – bąk, po którym runą mury. To on, a nie trąby zburzyły mury Jerycha. Stosowany podczas II wojny światowej; Krótkopierd nadmorski – powstaje po wyjściu z wody. Nie ma woni i jest bardzo krótki; Explode – następuje przed klocem właściwym; Pierd latrynowy – głośny bąk, wypuszczany na wolność zwykle przy załatwianiu „grubej” potrzeby, co grozi rozerwaniem d**y; Skoncentrowany – niby taki niegroźny, ale śmiertelnie niebezpieczny. Ofiara (będąca twórcą) tworzy małe "Psst" i czuje szczypiące ciepło na d***e żeby po około 4 lub 5 sekundach nastąpiło uduszenie przez woń zgniłego jaja i innych okropieństw. Lubi występować pod kołdrą, przybierając postać Podkołdernika Jadowitego; Przerywacz – powstaje podczas wypróżniania, gdy frakcja gazowa wymieszana jest z frakcją stałą, cech**e go niezwykła impulsywność, spowodowana wysokim ciśnieniem w układzie; Fajrant Jazz (inaczej pierdogrzmot urzędniczy) – powstający w trybie siedzącym 8-godzinny zestaw gazów uwikłanych w konspiracyjne powiązania z menu bufetu. Erupcja najczęściej inspirowana jest skumulowanym ładunkiem emocjonalnym i powoduje wzmożoną erozję kanałów wentylacyjnych w obiektach użyteczności publicznej; Podkołdernik jadowity – działa podstępem, zwykle w nocy, i zagnieżdża się pod kołdrą. Gdy tylko rano wstaniemy z łóżka i uwolnimy go, atakuje i g****i nasze nozdrza, powodując zonk; Podkołdernik napastliwy – żyje przeważnie w naszych domach. Nie znasz dnia ani godziny, o której Cię obudzi. Bardzo złośliwe i bardzo trudne do unicestwienia; Podkołdernik mixowy – są to przeróżne bąki wymieszane pod kołdrą. Gdy tylko obudzimy się i odkryjemy kołdrę, widzimy tylko rozmazany obraz, a po chwili czarny ekran; Fala ultradźwiękowa – jest niewiarygodnie cichy, gdy go uwolnimy łapie za gardło, a wtedy dusi, dusi, aż udusi; Cichacz pospolity – jest to bąk o właściwościach pierdu latynosowego, jest to najbardziej cichy i śmierdzący bąk w historii ludzkości, unosi się w powietrzu i niezwykle trudno go przepędzić nawet wachlując kurtką. Używamy go np. w szkole w grupce kolegów puszczamy sobie całkiem niespodziewanie cichacza pospolitego i powoli odchodzimy z miejsca zdarzenia jak gdyby nigdy nic się nie stało a koledzy mają fajny zapaszek cichacza pospolitego. Sprawcę można rozpoznać po niewinnej minie. Bardzo niebezpieczny gdy zrobi go pies;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bccv
bo padne :P ciekawie sie zaczyna robić w temacie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podnieca mnie to, że on sobie tak zdrowo je.b.nie z d**y" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwykłą psychiczną świnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki-Jesteś super dziewczyna.Tak trzymać! Też chciałbym mieć taką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziqus
"2013-11-11 19:09:45 gość jesteś zwykłą psychiczną świnią..." A to do kogo było niby? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahaha padłam ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój kochas to niezły romantyk skoro nawet jego pierdy Cię jarają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sweeeet 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tam chcial zeby jakakolwiek kobieta pierła sobie prosto w moja twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz gościu powyżej ja też bym chciał... :) z tym że nie by zrobiła to jakakolwiek kobieta :o wiesz, co innego jak Ci taka pięknotka zgrabnym tyłeczkiem zakreci, a co innego taka ponad 100kg armata pomajta chabasem :P fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra co za wyznanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię puszczać bąki :) i co wy na too? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojtam każdy ma jakieś fetysze. To akurat nic takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol :D wonchać też te smrody lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durnoctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawaxis
fakt durnoctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee baki sa śmieszne przecież :D ja tam lubię bączki ale tylko swoje własne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólne bączenie to fajna sprawa! Zbliża dwoje ludzi jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
u mnie dochodzą jeszcze: dwubulgotnik kąpielowy oraz ciszec fotelowy, a także wysmyk towarzyski. opis zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierdzi i beka... i niech sobie to robi póki mówi po tym "przepraszam", bo przecież nie będę zmuszać aby trzyma to w sobie skoro to normalna fizjologiczna reakcja. Czasem zażartuje ale czasem warknę, że jak musi to niech chociaż zachowa się kulturalnie przy kobiecie i powie to cholerne "przepraszam" :P toć dużo nie wymagam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pierdzi ludzieeee! nie wiem o co tyle krzyku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słooodkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa przypadłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×