Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorszy znak zodiaku to Ryba

Polecane posty

Gość gość
popierd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi skorpionami? ciekawi mnie co myslicie o wodnikach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodniki to piekne i zaradne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mój ojciec jest rybą i straszny choleryk, nerwowy, ale co poradzić. Ostatnio poznałam faceta - koziorożca, ja też jestem koziorożcem i na razie bardzo dobrze się dogadujemy. Ale faktycznie jest problem pewien, ze oboje jesteśmy trochę oziębli. Tylko to nie jest tak, ze ja jestem taka oziebła, bo jestem romantyczką, ale mam problemy okazywaniem takich rzeczy, wstydzę się być taka miękka, zawsze byłam taka wielka dama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja jestem panna wyrachowana suka, ale mam cos ze skorpiona. Bo z rybami jest ogolnie super, facet ryba to jedyny facet ktory mnie w sobie rozkochal i ktorym nie umialam manipulowac... tylko oni maja jedna wade popadaja w milczenie, nagle urywaja kontakt i sie odcinaja. To jest potwierdzone info i dlatego to najwieksi s*******e, bo wszystko jest dobrze a ryba chlup do wody i sie ulatnia... Zaznaczam, ze ja nie mowie na przykladzie jednego kolesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ryba tak ryby to dusze genialne ale w roznych dziedzinach ludzie nie badzcie tak dziecinni i po znakach zodiaku zwalacie wszystkich do jednego wora mam 29 lat i juz powoli koncze kariere pilkarska ze wzgledu na wiek cale zycie na sportowo nigdy nie bylo lekko wszystko robilem na maxa pod prad nie wierzcie w to co to niektorzy idioci tu pisza ze ryby sa takie a takie bede bronic ryb bo oni chca z was zrobic dno pozdrawiam lece na silownie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ryby lecą na kasę i chcą się w życiu ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie leca na kase, niektorych nie moźna kupic. Nie kłaniam się nie ma przed kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×