Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki program do gabinetu stomatologicznego

Polecane posty

Gość ElaKatowice
Też jestem w trakcie szukania programu. W sumie to się zdecydowałam. Instalowałam w domu wszystkie programy. I dla mniej najlepszy jest inkomdent. 10 minut w programie i mam wrażenie, jakbym uzupełnaiła w nim dane od miesięcy. Ludzie z którymi rozmawiałam z firmy inkomdent zwrócili mi uwagę na tyle niuansów, że już nie mam żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhaa seksownaa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Dentysta
Ja ostatnio miałem prezentację z programu eDental, całkiem fajny program działający w chmurze. Generalnie funkcjonalnie wszystko ma co inne tego typu programy, mam demo eStomedu więc mam porównanie. Dla mnie najważniejszą sprawą jest mobilność eDentalu: nie muszę go instalować, działa na iMacu i Linuxie i tablecie, płacę jedynie za liczbę wykorzystywanych unitów, mogę używać nawet na 100 urządzeniach bez dodatkowych kosztów, jak dla mnie mega, zwłaszcza gdy przy zabiegu jest asysta. Przy innych programach policzyli mi za każde stanowisko, czyli ile komputerów tyle licencji, o iMacu i Linuxie mogę zapomnieć, o tabletach nie wspomnę. Aktualizację tylko przez rok za darmo, serwer do synchronizacji danych w cenie 5-6k zł! Szok. W dodatku policzyłem sobie koszty eksploatacyjne serwera takie jak prąd + jakieś naprawy to się okrągła sumka zrobiła. A co będzie jak mi serwer padnie na amen? A wy jakie macie doświadczenia? Jest ktoś kto używa któryś program? Jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam estomeda. Niestety. Program beznadziejny, obsługa fatalna. Jeżeli firma sprzeda już swój pseudoprogram, to klienta ma później głęboko w poważaniu. Nie można doprosić się niczego. Zlew totalny. Pan Grzegorz robi się bardzo niemiły w kontakcie telefonicznym. Najlepiej żeby w ogóle nie dzwonić i nie zawracać nikomu głowy. Wymuszają dopłaty do aktualizacji. Wyliczenia generowane przez program bardzo często są po prostu błędne.Jako tako działa tylko panel recepcji. Generalnie nie polecam nikomu! Radzę uważać na firmę Hakon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMi
Jeden z tych pseudo nowoczesnych programów gubił nam karty pacjentów! Teraz pracujemy, z programem incomdent, już trzeci rok. Program ma wszystko czego potrzebujemy do pracy. Mimo, że nie ma magazynu i rozliczeń nikt za tym nie płacze. Panowie z incomdent przenieśli nam wszystkie dane pacjentów do swojego programu. Polecam wszystkim, bo program wyjątkowo łatwy w obsłudze, wszystko do zaznaczenia w poziomie jednego okna. Zmienialiśmy komputery w gabinecie, pomoc zdalna na medal, kontakt telefoniczny i mailowy przyjemny i nigdy, ale to nigdy nie dało się wyczuć, że jesteśmy niemile słyszani. Mamy dwa gabinety, po 4 unity w każdym i wszystko działa jak powinno. Szybko i bez problemów. Dodatkowo wysyłamy sms-y, przygotowujemy wydruki, wystawiamy recepty, dodajemy zdjęcia rtg. Od trzech lat nie mamy kłopotów z programem w gabinecie. Czasem na szkoleniu spotykamy znajomych i zawsze ZAWSZE polecamy incomdent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz stomatolog Janusz
Osobiście używam programu ESTOMED. Kupiłem go ok 4 m-cy temu. Poczytałem informacje na tym forum i postanowiłem zapoznać się z każdym z wymienionych programów. ProDentis - ofertę przygotowywał mi 2 tygodnie, a program nie powala na kolana. Pani, która mnie obsługiwała pojecie o programie miała słabe... ESTOMED - i tu rozmawiałem z Panem Grzegorzem. Spokojnie i na temat. Ofertę dostałem w przeciągu 2 godzin. jak zadwonie do niego to rozmawia normalnie. Serwis - jak dla mnie ok. I tu ważne jak dla mnie. Nie jestem jedynym klientem i wiem że nawet KAMSOFT nie odbiera od razu. Ale w ESTOMED oddzwaniają. PL-MED. - Program ok. Ale kontakt porażka. Programy w chmurze - wole mieć bazę u siebie. Polecę program ESTOMED. Bardziej intuicyjny i sam potrafię wytłumaczyć innym jak pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do zapoznania się z oferta firmy DentalIT Sp. z o.o. a dokładnie z programem: eDental http://edental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Kukuła
Od grudnia 2015 używam programu eDental, to mój pierwszy program dentystyczny, więc nie mam porównania, ale to co mogę powiedzieć to nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Jest prosty, praktyczny. Najważniejsze że personel szybko się nauczył obsługi, a zwłaszcza recepcjonista nie miała problemów. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na temat https://dr100.pl ? Ktoś go już używał? Ceny zachęcają, a wyprodukowała go firma znana z aplikacji medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o prowadzeniu gabinetu medycznego, to warto pamiętać również o artykułach medycznych o pojemnikach na odpady. Ja ostatnio zamawiam dobrej jakości artykuły do gabinetu stomatologicznego od firmy Eko Emka http://ekoemka.com.pl. Mają spory wybór i dobre ceny. Poza tym ta firma jest znana w branży gospodarowania odpadami medycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, testowałam/widziała: dr100 - przyjemny wygląd, ale miałam wrażenie że czegoś mu brakuje, niedopracowany, oczywiście plus że przez przeglądarkę i telefon działa fajnie, ale reklamy są denerwujące, chyba jedyny program na rynku z reklamami... Folg - generalnie podoba mi się, ale ceny spore i serwer z tego co się dowiedziałam we włoszech, boję się o dane eDental - ceny w porządku, sporo funkcjonalności, ale na komórce i tablecie źle mi się wyświetlają nie które elementy estomed - widziała, s**t s**t shi, nie polecam, trzeba instalować, tylko na windowsie, a mam iMac'a, bez sesnu, prodentis - to samo co estomed! Jeszcze nie podjełam decyzji, ale chcę jak najszybciej to zrobić, bo ustawa lada dzień może wejść, a papierów mam już drugą szafe na dokumnetację, trzeba być eko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FELG wlasnie jako jedyny ma serwery z tego co czytam w Polsce w ich wlasnej serwerowni czyli nie wynajmuja gdzies chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie oprogramowania jakie tworzy firma Jantar - http://jantar.pl/ . Tworzą i montują oprogramowania dla wielu branż. Ja prowadze mały sklep spożywczy i pracuję na ich oprogramowaniu i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam oprogramowanie Gapix office Możesz zobaczyć na stronie gapix.pl Dopasowują swoje programy również indywidualnie pod klienta. Bardzo kontaktowi od wielu lat na rynku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tych co wymieniłaś, ja korzystam z programu OneIN ze strony Forcode. Nie lubię skomplikowanych programów, bo się w nich gubię. Z tych co podałaś, to zauważyłam, że strasznie drogie. Tym bardziej cieszę się, że znalazłam coś taniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie, w którym ja pracuję używamy tej aplikacji: http://e-gabinetlekarski.pl/. Sprawdza się dobrze i nie jest droga. Ma korzystny cennik. Łatwa w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuterpruter1231
Ja polecam https://dr100.pl , mają przejrzysty program, a do tego nie drogi abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwinta
Też mam ten https://dr100.pl/ i podoba mi się. Jest bardzo przejrzysty i płynnie chodzi, a niedrogi był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do przetestowania wersji beta systemu dla stomatologii Dentoro.pl (https://dentoro.pl/) - To nowy system działający w chmurze, wystarczy przeglądarka z dostępem do internetu. System jest łatwy i prosty w obsłudze. Zarejestruj konto, przetestuj oprogramowanie za darmo, prześlij nam swoje uwagi/sugestie za pomocą formularza na stronie. Za wszystkie uwagi i sugestie z góry dziękujemy ;o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinet Kraków
Używaliśmy Estomedu - nie polecam , ciągły problem uruchomieniem . Jeśli ktoś ma pytania - odpowiem , ale nie polecam , jesteśmy zawiedzeni , Pan był zainteresowany sprzedażą "towaru" , jak sprzedał to ma wszystko gdzieś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Estomed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zastanawiałam się nad tą samą kwestią. Mogę Ci polecić Medfile, bo jest to program do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, ale jednocześnie jest tam dobrze skomponowany diagram dentystyczny. Cały program jest z kolei łatwy w obsłudze i bardzo estetyczny. Mi zależało głównie na łatwej funkcji SMS oraz na szybkim planowaniu wizyt i to tam znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie i z ręką na sercu polecam program Medfile. Ma dużo ogólnych funkcji, które przydadzą się również innym specjalistom, ale posiada bardzo dobrze zrobiony moduł dentystyczny. Przejrzyj sobie ich stronę, naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Sabina stomatolog
Od pewnego czasu korzystam z elektronicznej formy dokumentacji medycznej używając programu Medfile dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych. Muszę przyznać, że program jest świetny! Początkowo obawiałam się, że opanowanie programu zajmie mi wiele czasu – nic podobnego! Program stworzony jest w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób nawet dla osób nie podążających za dobą internetu i posiada wiele praktycznych funkcji. Posiadamy tzw. kalendarz, gdzie widoczny jest grafik zaplanowanych wizyt oraz wszelkie szczegóły wizyty, a także kompleksową bazę pacjentów, do której można dodawać nowych pacjentów oraz edytować ich dane w łatwy sposób w dowolnym momencie. Istnieje funkcja dodawania wielu gabinetów, co jest udogodnieniem, kiedy posiadamy większa ich liczbę. Można się z łatwością poruszać między bazą danych różnych gabinetów. Dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMS jak też umożliwienie im rejestracji on-line. Dodam, że warto ściągnąć również aplikację mobilną (dostępną zarówno na system Android jak i iOS), która jest niesamowitym ułatwieniem pracy w razie braku możliwości skorzystania z programu w gabinecie lub w trakcie wizyt poza gabinetem. Polecam założyć darmowe konto i skorzystać z okresu próbnego bez jakichkolwiek zobowiązań. Uważam, że aktualnie program jest najlepszy na rynku i naprawdę wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry diagram dentystyczny posiada program Medfile. Miałam ostatnio prezentację online przez Skype z tego programu i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio go zakupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program Medfile kiepsko się zapowiada ponieważ w cenniku mają, że każdy dodatkowy pacjent to 20zł - w obecnym systemie mam ponad 1800 pacjentów więc nie będzie to tani system :o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi DentystA29 w odpowiedzi na Twój komentarz chcielibyśmy przekazać kilka informacji - to nie dodatkowy pacjent kosztuje 20 zł, tylko dodatkowy użytkownik. Oznacza to, że dostęp główny jest droższy, a każdy kolejny (dla lekarza, recepcjonistki) to tylko 20 zł brutto miesięcznie. Nie płaci się za pacjentów, którzy są w bazie. Zapraszamy do kontaktu - wszystko dokładnie wyjaśnimy. biuro@medfile.pl (+48) 530 610 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam FELG Dent, bardzo polecam, wszystko bardzo jasne, w programie mam wideo pomoc i wsparcie przez helpdesk non stop, wszystko z przegladarki i na smartfonie czy tablecie, mega wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadźcie sobie w firmie Berberis - to ERP/CRM, z różnymi wersjami, zatem możecie to po prostu perfekcyjnie dopasować pod swój biznes. Sami musicie ocenić, jakiego rozwiązania dokładnie potrzebujecie. Tam macie marketing, planowanie, zarządzenie. Nie jest to aplikacja dedykowana, ale na tyle użyteczna, że spełni swoje zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×