Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość syrokko

ogrzewacie kominkiem mieszkanie

Polecane posty

Nie. Kominek pasuj***ardziej do domu, a my ledwie co kupiliśmy mieszkanie od www.red-co.net. Może kiedyś! Na razie wystarczy nam mieszkanie, ale może taki malutki domek z kominkiem na działce się wybuduje nad jeziorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza8834
Nie jestem za ogrzewaniem kominkiem w mieszkaniu, jakoś mi to nie pasuje. W ogóle od kiedy zaczęłam interesować się energooszczednością i pokrewnymi tematami planuje wybudować dom pasywny. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale we wrzesniu '15 weszla w zycie dyrektywa ErP http://www.erp-dedietrich.pl/ - tutaj wiecej info i UE ma duze wymagania wobec nas do 2020 roku. Tak sobie mysle ze kominek ma urok w gorach, w drewnianym domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.07 kominek to doskonały pomysł na długie, zimne wieczory. Bardzo lubię siedzieć przy nim, by się ogrzać popijając gorącą herbatę. Mamy kominek firmy www.lechma.com.pl/ doskonale sie sprawdza. Pewnie, ze da sie ogrzewac mieszkanie kominkiem, tylko trzeba odpowiednio wszystko zamontowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to jest dobry sposob. my mamy komienk od www.kominki.koszalin.pl/ i jestesmy zadowoleni. a poza tym mam wrazenie ze jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo, że już prawie lato , to lubie sobie jeszcze czasem odpalić kominek. Stwarza mi to niesamowitą atmosferę. Jeżeli szukasz sprawdzonych fachowcow to polecam www.wilinski.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek zastąpić może ekologiczny piec C.O. na pellet NUANCE firmy ATLANTIC, który: 1. Nie brudzi pomieszczenia 2. Dostarcza bezpośrednio komfort cieplny 3. Widoczny płomień pomaga wytworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę 4. Dostępny jest w 4 kolorach, dzięki czemu wkomponuje się w dowolne pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest to przypadkiem drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie mam kominka a bardzo bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InPlace

A ja ostatnio zaopatrzyłam sie kominek gazowy Leo, który zobaczyłam na Kratki.com - Piękna wizja ognia, nie jest jakiś zabudowany w zwiazku z czym widać bardzo dobrze ten ogień. I co ważne, jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kominek daje dużo ciepła więc polecam! Tylko trzeba pamiętać o montażu szczelnego systemu kominowego, żeby zapewnić bezpieczeństwo. Ja skorzystałam z usług henitom.com i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×