Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zwiazalybyscie sie z facetem ktory w przeszlosci sponsorowal mlode dziewczyn

Polecane posty

Gość gość

Pytam sie z ciekawosci, bo pare dni temu moj facet przyznal sie mi, ze 3 lata temu placol za seks mlodziutkim dziewczynom.mial wtedy 30 lat, duzo kasy, wolnego czasu (byl sam) i sie nudzil. Wierze, ze teraz tego nie robi i doceniam szczerosc, ale mimo tego mam mieszane uczucia... jestesmy razem 4 miesiace, zaczynam myslec o nim na powaznie i stad moje watpliwosci;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jak ma kase to pewnie jak mina "ochy" i "achy" w waszym zwiazku to znow poszuka sobie mlodke do sponsoringu. No chyba ze Ci to nie przeszkadza i liczysz na jego kase a na reszte czyli jego zdrady przymkniesz oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja chyba nie;/ nie wiem ale jakos mnie to odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma kasę to nie ważne co robił. Kochaj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guść
A jakby dymał małolaty bez kasy to wszystko byłoby ok, tak? Nikt Ci tu nie powie jaki jest Twój mężczyzna. Sama musisz go rozszyfrować i ocenić ile jest wart. I to nie tylko przez pryzmat jego portfela. - bo we współczesnym świecie często jest dokładnie tak jak pisze poprzednik "Jak ma kasę to nie ważne co robił. Kochaj go oczko.gif" Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×