Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ortodonta Łódź

Polecane posty

Gość gość

Witam . Polecicie może jakiegoś dobrego i najlepiej niezbyt drogiego ortodontę w Łodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecę mojego bardzo dobrego i sprawdzonego ortodontę dr Joanne Ślusiewicz z Przybyszewskiego 12 w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzięki za info! Koleżanka miała zakładany aparat też w Ortoprotex, więc potwierdzają się wieści, że to najlepszy stomatolog w Łodzi. Dużo bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja chodziłam do dr Ślusiewicz i jest porównywalnie z tymi lepszymi gabinetami jak się swojego czasu orientowałam, ale najlepiej umów się na wizytę wstępną na której wszystko ci lekarz ortodonta dokładnie wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktomolwiek leczyl sie u Dr Wilka na Kopernika?lepiej u niego czy u Dr Redlinskiego na Tansmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia polecam poszukać ortodonty nie tylko z okręgu naszego zamieszkania, ale również z innych miast. Pochodzę z Olsztyna, postanowiłem skorzystać z usług poleconego http://kaiserziorkiewiczbeata.pl - dzięki temu w dosyć szybkim czasie udało mi się wyleczyć zęby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie polecę żadnego dobrego specjalisty z centralnej Polski. Mogę natomiast odesłać do ortodonty, do której ja jeżdżę (mimo, że mieszkam w Pabianicach) do Częstochowy. To http://ortodontaczestochowa.com.pl - świetna pani doktor. Bardzo dobiera aparaty, a pobieranie odcisku jest całkowicie bezbolesne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...niestety nie da się ukryć, że wybór dobrego ortodonty to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość dostępnych gabinetów, które w ostatnim czasie się otworzyły. Ale z drugiej strony znaczna ilość ortodontów powoduje zwiększanie się poziomu obsługi pacjenta, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu. Podpowiedzcie czym się kierować przy wyborze najlepszego ortodonty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Tobie mogę polecić Centrodent na Spółdzielców w Koninie. Tam mają świetnego ortodontę. Sama niedawno zakończyłam u nich leczenie i jestem mega zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×