Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nerwusek94

Szukam towarzyszki w odchudzaniu

Polecane posty

Gość nerwusek94
Tylko ja grzeszę regularnie :D muszę wziąć się w garść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
I jak tam Panie, jak Wam idzie? ;) Ja się muszę pochwalić, że dziś mój jadłospis nie pozostawia chyba nic do życzenia :) Wreszcie, czuję moc :) A jeśli chodzi o ćwiczenia- wczoraj zestaw Totally fit, brzuch, pośladki i nogi z Mel B - razem 50 min, a dzisiaj Totally fit i Skalpel Ewy Chodakowskiej, czyli razem około godziny :) Skalpel wrócił do łask, po kilku miesiącach :) Nie było źle ;) Ale jestem naładowana energią!! PS. Dziś na kolację jadłam pyszną surówkę z selera, z jabłkiem, rodzynkami i orzechami, z pieczywem. Smacznie i zdrowo :) Pierwszy raz jadłam selera na surowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze sie przyznać ,ze kompletnie zawaliłam po calej lini :( ale dzis wracam do diety ostro ,zadnych grzechow! :P było przed chwilą bieganie teraz ide ćwiczyć :) bo chociaz jest trudno to wiem ,ze sie da TRZEBA CHCIEĆ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
Nerwusek gratuluje zapalu:)U mnie cos slabo straszny dzien dzis.....zero checi do czegokolwiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Kolejny dzień pod znakiem treningu :) 50 min z Mel B :D A i z dietą bez potknięć... Trzeba raz a dobrze wziąć się za siebie, mam nadzieję, że wytrwamy i osiągniemy cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
nerwusek widze ze energia to z ciebie tryska:)Weźźźźźźźźźźźź daj troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Haha :) Proszę bardzo :) Ja mogę, to Ty też :D Pomyśl jak fajnie będzie powiedzieć sobie "Już jeden dzień zdrowego życia za mną", a za miesiąc cieszyć się luzami w ubraniach :D No mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
kurde trzeba sie jakos zmotywowac musze poszperac troche w necie znalesc jakies fajne motywatory:)Kurcze ze tez sie tak zapuscilam:)Teraz nie trzeba by bylo wkladac w to wszystko az tyle pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata5555
Ja trzymam sie dalej,waga powoli leci i to mnie motywuje.Mam czasami gorsze dni,nie chce mi sie cwiczyc wtedy daje sobie spokoj na jeden dzien a na drugi juz jest ok.Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
dziewczyny a macie jakis konkretny cel do ilu chcecie spasc z wagi bo ja wlasnie nie i nie wiem czy to dobrz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
dziewczyny a macie jakis konkretny cel do ilu chcecie spasc z wagi bo ja wlasnie nie i nie wiem czy to dobrz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cel do 60kg zostalo mi jeszcze 7 a ubyło 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
ooo to super...tyle juz za toba....ja bym chciala tak mysle wazyc 55 teraz mam 60.7...ale nie wiem czy dam rade.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Kolejny trening zaliczony! Mel B trening całego ciała + Skalpel. Cóż za energia mnie rozpiera :) Obiad może nie najzdrowszy, ale to nie jest jakiś wielki powód do zmartwień ;) Myślę o kupieniu hula-hop. Co Wy na to? Jeśli chodzi o mnie, marzy mi się 55 kg (164 cm), ale jeśli np waga stanie przy 57- też nie będę narzekać :D Kiedyś odchudzałam się "tak trochę" i wyszło 12 kg mniej i wręcz niedowaga, więc polecam ustalić sobie, że nie zejdę poniżej x kilogramów :) Pozdrawiam wszystkie odchudzające się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Co tu taka cisza? :o Kupiłam sobie hula hop :) Wczoraj rano byłam na basenie, po południu ćwiczenia z Mel B- stały zestaw 50 min :) A wieczorem próbowałam swoich sił z hula hop :D Nie umiałam w ogóle.kręcić, po kilku samoistnych obrotach koło spadało. A wczoraj udało mi się.dojść do 30 obrotów bez przerwy :D sukces :P Zmagałam się tak razem przez około pół godziny :D Mam takie zwykłe koło, wypełnione ryżem. Ale jestem z siebie dumna :) A jak Wy dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata5555
Ja dzis zaliczylam trening z Mel B,z Tiffany i rowerek 40min.Ja nie umiem krecic hula hop :) kiedys próbowałam i caly czas mi spadalo,podobno jest bardzo dobre na boczki a mi by sie przydalo bo sa troche ze duze.Na wadze mam juz 67kg tak szczerze mowiac to nie pamietam kiedy tyle ważyłam moze z dwa lata temu... jestem bardzo zadowolona :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglada tu ktos jeszcze? Jak tam dziewczyny dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Ja tam cały czas się trzymam, nie wiem jak reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia93
08.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Czesc to ja sie dolacze usmiech.gif wiek 20 lat ,a najwieksza waga jaka udalo mi sie zgubic to 23 kg smiech.gif choc zostalo mi jeszcze duzo do utraty to motywacji brak usmiech. Ooo jaaa :D Jak Ty to zrobiłaś ?:PPP Tak wg To Hej, ;)) Mam 20 lat , 160cm i wqżę o dużo za duzo niż powinnam ;P Od niedawna zaczełam ćwiczyć z Chodakowska skalpel. Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam killera i wymiekłam . hehe Czasami wydaje mi się że nie uda mi się schudnąć ;(( i że jest to nie mozliwe żeby z grubaska zrobił się ,, szczypior "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
Żeby z grubaska zrobił się szczypior- to jak najbardziej osiągalne. Ale żeby ten szczypior.szczypiorem pozostał... Oto jest wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata5555
Ja tez nadal sie trzymam,cwicze i oczywiscie jem zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×