Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

młode mamy czy znajdujecie czas na cwiczenia fizyczne

Polecane posty

Gość gość

Ale tak szczerze, z reka na sercu? Jeśli tak to ile razy w tygodniu i po ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
nie znajdujemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 8msc córkę i staram sie ćwiczyć min 5razy w tyg.Ćwiczę skalpel E.Chodakowskiej i skacze na skakance. Ale ćwiczęć dop od 1,5 wcześniej nie znajdowałam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaa
ja cwicze od czasu jak moj syn skonczyl 3 miesiace, codziennie. Dzis maly ma 11 miesiecy. Na poczatku Chodakowska, teraz Mel B, co drugi dzien biegam tez po 8 km. Kupilismy sobie specjalny wozek do biegania, pakuje tam malucha i lecimy :). Treningi przed telewizorem robie, jak maly spi po poludniu. Od stycznia wracam jednak do pracy, i juz nie bede miala zbyt duzo czasu na cwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sześć dni w tygodniu po godzinie trzeba mieć czas dla siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwoje dzieci, młodsze 1,5 roku ćwiczę 4 razy w tygodniu 2 razy po 45 minut w domu i 2 razy basen też po 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od czasu, kiedy synek skonczykl 3 miesiace zaczelam biegac, pozniej tez cwiczyc. ma 3,5 roku. jestem w ruchu ok 4-5 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaa
Dziewczyny, a pracujecie? Jesli tak, to jak radzicie sobie z tym, zeby w ciagu dnia znalesc czas na bieganie lub training? Tego sie wlasnie boje, ze jak zaczne pracowac, to juz czasu nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wracam od stycznia do pracy i tez boje się że nie będę miała czasu bedę pracować przez cały dzień więc lipa ale mam w planach zapisać się na siłownie chociaż ze dwa razy w tygodniu jak zapłacę to już będę musiała iść :-D i będę ćwiczyć Focus t25 bo te treningi trwają 25 minut także tyle czasu to napewno się znajdzie a efekty po tym treningu są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość dwoje dzieci, młodsze 1,5 roku ćwiczę 4 razy w tygodniu 2 razy po 45 minut w domu i 2 razy basen też po 45 minut. xxxxx tak, pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOCUS T25 Workout gdzie można go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chomiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla młodych mam proponujemy specjalne zestawy treningowe Ewy Chodakowskiej. Specjalnie dla kobiet po ciąży. :) Dostępne na www.wrytmiekobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka77
No pewnie, jakieś 25-40 minut dziennie. Na samym początku było trudno, ale po jakichś czterech miesiącach wszystko zaczęło układać się w jedną całość. Teraz zaczęłam też stosować tabletki wspomagające odchudzanie, dokładnie te - www.skracaj.com/4790.html, ponieważ już nie mogłam w inny sposób pozbyć się tego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie te reklamy tabletek i innych specyfikow na odchudzanie. A to wszytsko zwykle naciaganie ludzi. Trzeba mniej i rozsadnie jesc i wiecej sie ruszac, efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×