Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od tygodnia boli mnie szyja kark

Polecane posty

Gość gość

najpierw myslalam, ze to typowe przewianie bo faktycznie wyszlam na zimne powietrze i wiatr lekko spocona w cienkiej bluzeczce i czulam ze mnie obwialo. na poczatku czulam bol przy ruszaniu glowa,nie moglam za bardzo odchylic glowy do tylu ani do przodu ani lewo czy prawo. potem moglam juz bardziej ruszac czyja ale nadal przy wiekszym odwaracaniu sie w prawo czy lewo czuje jakbym miala obolale miesnie wokol karku,poza tym czuje rozne przemiesczajace sie bole raz tu raz tam w obrebie szyji i karku. jak uciskam to nigdzie nie ma konkretnego bolacego miejsca. co to moze byc???? slyszalam o jakis osteofitach kregow szyjnych . boje sie ze to cos powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie masc BEN -GAJ i posmaruj chore miejsce,zawin szalem i po klopocie...mozesz jeszcze nasmarowac(lub) KONSKA MASCIA rozgrzewajaco-chlodzaca i szybko minie!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smarowalam zelami roznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz okladać to miejsce gorczyca zawinieta w sciereczke lub jakis woreczek, powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze nie jest to jedno miejsce tylko kilka. nie wiem czy np stres moze miec na to wplyw? jestem panikara i juz mysle o najgorszych chorobach o jakis guzach w glowie kregoslupie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ....Ben -gay może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowalam amsc konska i nic. ben gay za mocno smierdzi.jak dla nmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sobie pomoc............to BEN -GAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrzalam sie lampa solux.zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez czesto bolal kark. Smarowalam róznymi maściami, brałam tabletki ale ból powracał. W końcu wybralam manualną terapię Sebastiana Kurbiela i mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże dają mi niesamowitą ulgę przy bólach, ale bez dobrego materaca nie nie ma pełnego efektu. To jest podstawa, bo jednak "pół życia" człowiek przesypia, a wtedy kręgosłup najlepiej się regeneruje w nocy, w czasie spoczynku, kiedy ciało odpoczywa. Ja mam z Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie pod moje potrzeby i dolegliwości. Polecam to przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże dają mi niesamowitą ulgę przy bólach, ale bez dobrego materaca nie nie ma pełnego efektu. To jest podstawa, bo jednak "pół życia" człowiek przesypia, a wtedy kręgosłup najlepiej się regeneruje w nocy, w czasie spoczynku, kiedy ciało odpoczywa. Ja mam z Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie pod moje potrzeby i dolegliwości. Polecam to przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam wielki problem z ciągłym bólem szyi. Koleżanka poleciła mi produkty firmy DiskDr. Odkąd ich używam nic mnie nie boli i czuję się jak młody Bóg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, korzystam z produktów DiskDr, bo miałam często problemy w bólem i drętwieniem szyi. Są bardzo dobre, ból znika bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraT
Długotrwały ból karku to nie tylko skutek przemęczenia, zapalenia czy zwyrodnienia. Może ktoś się już spotkał z migreną okołoszyjną. Objawy przy tej dolegliwości są podobne do normalnej aury migrenowej. Na facebooku Migrena z głowy jest sporo osób, które uskarżają się właśnie na tego typu bolączki. Na szczęście mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie taki kołnierz: http://www.doktordisk.pl/cs300.htm. Świetna sprawa, moje bóle szyi zniknęły, mam nadzieję, że bezpowrotnie. Póki co od 2 miesięcy nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z produktów DiskDr. Miałam duże problemy z bólem szyi i karku i koleżanka poleciła mi kołnierz od nich. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cierpię doraźnie na migreny okołoszyjne, tak jak wspomniała osoba wyżej. Dowiedziałąm się o niej najpierw z abcmigrena i poszłam z tym do specjalisty. Poza lekami na migrenę, maściami do rozmasowywania polecił mi , żebym unikała takich czynności, w których mam np. długo ręce w górze (mycie okien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z pomocy innowacyjnej terapii www.diskdr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam i w końcu pozbyłam się uciążliwego bólu. Muszę przyznać ze fachowa opieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaska

A próbowaliście terapii mięśniowo-powięziowej. Mnie bardzo dlugo leczono na takie bóle, a jakiś czas temu okazało się, że przyczyną jest kręgosłup i niestabilność, która tam jest. Bardzo pomogły mi te zabiegi na Słomczyńskiego i miałam jeszcze ćwiczenia stabilizujące szyję. Od tego czasu już nie mam bólów takich jak miałam. rehabilitacje.org warto też może tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Mój fizjoterapueta z Fizjoterpia Mazur, zawsze mówi tak: "Jeśli coś cie boli dłużej niż 3 dni, to trzeba wybrać się do specjalisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×