Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MelP

Chce się wyprowadzić do Hiszpanii

Polecane posty

Gość gość
Gorzej to słoma w łepetynie,jak u autorki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
No i 100euro przywróciło mi wiarę w ludzi na kafeterii;)))))))))))) Już myślałam, że tu nikogo normalnego nie ma:) Dzięki za komentarz. Tak właśnie kombinuje żeby słońca mieć troszkę więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
Napisałam i nie poszło:( 100euro przywracasz mi wiarę w sens pytania tu o cokolwiek:) Myślałam raczej, że przeczytam uzasadnione głosy na nie a tu (pomijając te niewarte uwagi zaczepki małych ludzi:)) większość pisze, że jednak to nie jest do końca głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
No i zdublowałam:( Widać komp ma dość i prawdopodobnie ja również:) Dobranoc. Ps. Do słomianych anonimów możesz rzucać błotem do woli. Poczytam rano:) Chociaż tyle masz z życia:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadufana w sobie glupia autorka,ktora tylko czeka na pochwale.Jakakolwiek,oby byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vete adonde quieras,pero cierra la bocota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najlepiej takich, którzy chociaż "widzieli ten kraj na mapie" a nie bandy mądrali" A ty cymbale odmóżdżony kim jesteś skoro chcesz wyjechać do kraju którego nie znasz i może nawet nie widziałaś go na mapie, ty nie jesteś mądralą? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie aurorka napisala,ze nie zna? Zazdroscicie i zal wam d**e zciska ze baba ma jeszcze sile dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko,zeby miec czego zazdroscic... Ja chce wyprowadzic sie do Japonii,bo to kraj kwitnacej wisni.Oczywiscie jezyka japonskiego nie znam,bo po co? I uznaje,ze kazda opinia mnie krytykujaca na tym forum jest arogancja i zazdroscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
Jako autorka proponuje zakonczyc ten wątek :-) Kolejne osoby daja jedynie swiadectwo, ze lubia sie wypowiadac odnoszac sie same do swoich mysli nic poza tym:-) Po co wypowiadacie sie nie czytajac tresci:-)? Przecierz wychodzicie na....niezbyt rozgarnietych albo conajmniej na takich z problemami w zrozumieniu tego co napisane:-):-):-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierozgarnieta to ty jestes,spice .. Ja widzialam Hiszpanie takze na mapie,jak chyba wszyscy,co do szkoly chodzili.Temat bez podstaw i dobrze ktos sparafrazowal z Japonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje poprzednik przeczytal pierwszy i ostatni lost:-) Nawet to szkoly chodzil:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecierz wychodzicie na....niezbyt rozgarnietych" no PRZECIERZ pani ynteligentna :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I arogancka przecieRZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam juz 3 lata.szczerze powiem ze jak nie masz nic zalatwionego i jedziesz w ciemno to nie jest to najlepszy moment na emigracje do hiszpanii.bezrobocie duuze, place male (jak juz masz prace). jednak jak sie odwazysz to lepiej wez ze soba troche gotowki przynajmniej na poczatek.moze potrwac zanim znajdziesz prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz dokumenty z offshoreidcardscom i jedź!Do odważnych świat należy!Ja od dwóch lat mieszkam za granicą i nie żałuje choć oczywiście przed wyjazdem tez miałem mnóstwo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hikari
Dnia 9.11.2013 o 19:21, Gość MelP napisał:

Trochę biznes (to w Niemczech bardziej) trochę to że mi NIE DALI pobytu w Australii:) A co robię planuje wyjazd do Hiszpanii:) A Ty ..poza tym, że ludzi drażnisz słońcem:)?

Od kiedy Niemcy są zimnym krajem?

Zrozumialbym gdyby chodziło o Skandynawię, ale Niemcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×