Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Klaudududuia

zakochalam sie nieodpowiednio

Polecane posty

Gość Klaudududuia

Hej, poznałam niesamowitego chłopaka, spotykamy się co kilka dni i w sumie nie wiem dlaczego, powiedziałam mu że zaczyna mi się podobać i to jest beznadziejne, i że możemy się kolegować a on nie może zacząć podobać mi się bardziej. Zrobiłam to w panice przed tym, że on zobaczy jak bardzo na niego lecę. Wczoraj wylądowaliśmy na dosłownie 15 minut na tej samej imprezie, chwilę pogadaliśmy i ja z moimi znajomymi się zmywałam do domu. Po 30 minutach dostaję wiadomość "zapomniałem ci dziś powiedzieć że wyglądałaś cudownie" , ja uśmiech od ucha do ucha i tak "przepisaliśmy" jakieś dwie kolejne godziny, po czym on napisał "dobrze ja już idę spać, dobranoc.. koleżanko" jak mam to rozumieć? Jak mam pokazać facetowi, że podoba mi się (nie robiąc przy tym z siebie idiotki) chyba jednak podobam mu się i chciałby aby z tych spotkań coś wynikło oprócz koleżeństwa skoro mówi mi takie miłe komplementy.. sama nie wiem. Dziś się nie odezwał a ja nie wiem czy pisać pierwsza, czy czekać na jego ruch... Tak bardzo za nim szaleję, ze już całkiem straciłam rozum. Czy facet który po dwóch tygodniach randkowania nie pocałował mnie, nie dał wyraźnych znaków że jest mną zainteresowany bardziej niż koleżanką (ale z drugiej strony mówi takie rzeczy, rozmawiamy codziennie) jest wycofany z podowu mojego zachowania czy po prostu mnie nie chce i go odpuścić? Jeśli nie odpuszczać, to jak pokazać że mi zależy i nie wyjść na napaloną. mam 21 lat a on 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×