Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gość
Zwykla prolaktyna robilam wyszlo bdb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Karola, to nie jest strata czasu, próbujesz teraz clo... dziewczyno, masz 25 lat, nie musisz się nigdzie spieszyć! Poczekaj spokojnie na tą wizytę, w międzyczasie nadal bierz clo, może się okazać, że drugi cykl będzie ok... a jak będziesz miała wizytę ok. 3 dc to może niech ci zrobi usg pod kątem pcos, tak na wszelki wypadek, warto poznać opinię innego lekarza.... Ja sugeruję ci, żebyś poczekała na konsultację z lekarzem. zasugeruj mu wtedy tę prolaktynę po obciążeniu, insulinę, może przeciwciała tarczycowe... ale jeśli jest dobrym lekarzem, to będzie wiedział najlepiej. My lekarzami nie jesteśmy, nie wiemy, co Ci może być... 17 marca jest niedługo, więc wykaż się odrobiną cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Dobrze poczekam jak radzicie;) Taki poprostu uraz do lekarzy mam.... 1)bylam na poczatku u jakiegos "konowala" ktory mi tylko luteine kazal brac i zadnych badan !!!poszlam tylko raz i koniec 2) potem bylam u niby dobrego lekarza ktory kazal.mi brac suplement diety inofolic i ze mi clo nie wypisze. Jakos badan tez nie chcial robic. Mimo ze nawet mu nazmyslalam ze 3lata sie o dzievko staram;) 3) potem poszlam do tego ktory sam wypisal mi clo i duphaston i powiedzial ten cytat ze jak sie nie uda trzy cykle to koniec!! Jak mogl tak.powiedziec skoro nie zna przyczyny.przeciez Najpierw trzeba szuksc przyczyn ludzie sie lecza biora jakis siofor.metformax i inne leki jak czytam na forum ale wg niego nie ma nic tylko clo" 4) a teraz w marcu w 3dc ide do ginek.jednego z lepszych w miescie nie ma.zadnej negat opinii... Jedna babeczka nawet pisala na forum ze jej bezplodnodc leczyl i ze staral sie pomoc ze wszystkich sil .ze porobil jej wszystkie badania mozliwe. Ponadto przyjmuje w szpitalu... Robi usg nawet 4d.przxjmowal porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
A ja sie zadtanawiam co on zrobi ten nowy lekarz Czy wypisze mi jakis inny lek czy clo dalej czy co Jakie badania. Wiem ja bym chciala juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Wyczytalam na necie ze kobitki robis badanie -androstendion -testosteron - dheas -oh17 progesteron (czyli jakis inny niz zwykly progeteron) Ze to sie jeszcze robi przy zaburz.owul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Hehe moze jestem nakrecona Albo sfrustrowana Jescze mialam "dzialac" a od jutra moj partner ma nocki w prscy a w dzien sex niemozliwy bo dziecko w domu ;) Chociaz kiedys wlaczylam corce bajki i dalam jakies zabawki i sie zaszylismy w kibelku ";)) Zreszta wg was jest sens kochac sie od jutra tak na sile skoro i tak nie ma peherzyka domibujac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Kaaaarroooolllaaaaaaaaaaaaaa!!! :) Kobietoooooo! na razie daj sobie spokój z badaniami na własną rękę! bierz na razie clo, jeden cykl na clo to za mało! i słusznie pisze merci, wyluzuj, bo i mnie nakręcasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci ma rację, karolaaak musisz wyluzować. Strasznie chaotycznie piszesz. Pójdziesz do innego lekarza, może on Cię skieruje na konkretne badania. Po co siedzisz w internecie i sama wymyślasz jakie badania zrobić? Niestety lekarzy mamy jakich mamy, jeden lepszy , drugi gorszy. Spokojnie, każda z nas długo czeka na dzidziusia, w końcu się doczekamy :) Tylko trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka kochana , nie daj się nakręcić !! :D ja na własną rękę robię tylko prolaktynę i tarczycę obowiązkowo. A i jeszcze zrobiłam sobie amh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie juz koniec 7 dc jutro juz 8 jak ten czas szybko leci w poniedzialek mam wolne i spokojnie jade juz na badania , narazie staram sie pozytywnie myslec tak mi nakazaly kolezanki w pracy:) Jak tylko bede miala wyniki to umowie sie do pana doktora zobaczymy co powie i co zaleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) ja dziś 20dc byłam rabno na badaniu progesteronu ale juz wiem owulacji nie było. Tak ze od poniedziałku wywołuje jak pani doktor mowila. I zaczynam clo 4 cykl tym razem 2 tabletki :-) jestem dobrej myśli. Dziś miałam masę roboty wiec spacc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - szkoda :( ale moze teraz z silniejsza dawka sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci wierze ze talk ważne ze będę miała monitoring i trafilam do pani doktor a nie ciapatych konsultantów i powiedziała ze i tak długo się staram to przyspireszy to wszystko i zrobi co w jej mocy żebym była w ciąży. A ty Merc***ewnie czekasz na @ i oby nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dooorcia - czekam zeby nie przyszla, moze na dzien kobiet dostane super wymarzony prezent :) dzisiaj 26dc, ale mam ok.32dniowe wiec czekam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Doorciazabcia A jak dlugo sie staracie Czy juz rodzilas I jak to lexzyz i jak diagnoza czy znasz przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Dooorciazabcia Normalnie zazdroszcze ci takiego lekarza ktory ppwiedzial ze zrobi wszystko bys zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola będzie juz 2 lata jak się staramy. Nie nie byłam nigdy w ciąży jeszcze.dość długo czekalam żeby mnie lekarz przyjął bo ponad pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) witam Was wiosennie :) co tu tak cicho? u mnie 27dc, zaczynam czuc piersi, mam nadzieje, ze nie na @ im blizej terminu @ to czuje ze nic z tego, ze znowu sie nie udalo :( ajc ciezki los mamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jaka cudna pogoda, nie dziwie sie ze nikogo nie ma tutaj haha przy takiej pogodzie az bardziej optymistyczna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, a u nas zimno i szaroburo :( byłam na cmentarzu u dziadków i straszliwie zmarzłam... U mnie 20 dc... brzuch trochę ciągnie, ale mniej niż w poprzednim cyklu. Poczytałam sobie trochę w necie w ogóle o cyklu i o menstruacji i z tego, co znalazłam wynika, że do ok. 20-22 dnia cyklu jeśli jest taki ból brzucha to on nic złego nie oznacza, bo to jest okres, w którym organizm się przygotowuje na ew. przyjęcie zarodka, dopiero po ok. 22 dc ciałko żółte zaczyna obumierać a śluzówka przygotowuje się do złuszczania i @... tak podejrzewałam, ale powiem wam szczerze, że nigdy nie wchodziłam w szczegóły i nie wiedziałam jak to dokładnie wygląda :) kłaniają się lekcje biologii hi hi :) a więc przestaję panikować, jeśli w 20 dc ciągnie mnie brzuch, bo to może być po prostu narastanie śluzówki, rozrastające się ciałko żółte itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Mercinku, a ty jak się dziś czujesz...? Żadnych oznak zbliżającej się @? Zrobisz jutro teścik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was piek piekna pogoda a u mnie leje deszcz ze szok. Mam pytanie do beatki. Ty miałam owulacje dopiero po zwiększonej dawce czy przy pierwszej dawce tylko w późniejszych cyklach??? Bo ja nie mam owulacji a biorę jedna tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - wychodzi mi ze ten cykl bedzie ok.32 dniowy wiec jeszcze poczekam, jutro dopiero 28dc, narazie czekam zeby sie nie nakrecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorcia zabcia ja zaczynalam od pol tabletki na rozruszanie jajnikow i po niej juz rosly pecherzyki ale progesteron byl jeszcze niski w pierwszym cyklu w drugim z jedna tabletka progesteron zaczol rosnac i dopiero w 3 cyklu z tabletka i pol byla owulka i tak za kazdym razem az do stosowania clo do 5 cyklu za kazdym razem pecherzyk rosl i byla owulacja. Umnie jutro 10 dc i jade robic badania potem bede czekala na wyniki, czekamy tez na wyniki meza powinny juz byc w srode, jak mi sie uda toumowie sie na wtorek na zatydzien do pana doktora zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
HEJJJ... wczoraj przyszla @ :( w nowej pracy mam kolezanke ktora stara sie juz 7 lat :( bezskutecznie , wszyscy rozkladaja rece. zaczynam kolejny cykl, juz BEZ clo ... co bedzie to bedzie - nie nastawiam sie, wybieram sie tylko do gina po @ skontrolowac jak moje jajniki... pozdrowienia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Gościu, ale nie zostawisz nas? :) przykro mi, że przyszła @... ale nie trać nadziei, będzie dobrze :) u mnie 21 dc, troszkę ciągnie brzuch i troszkę bolą piersi... dłuży mi się ten czas, oj dłuży... ale ten tydzień mam "zawalony" robotą, a w niedzielę, akurat kiedy spodziewana jest @, jadę na adopcję, więc może tym razem obejdzie się bez płaczu (chociaż oczywiście mam nadzieję, że @ nie przyjdzie)... Merci, jak u Ciebie? Mam coś przeczucie co do Ciebie w tym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sykatynko, obyś miala przeczucia prorocze :) u mnie narazie cisza, 28dc, gdzieś za 4 dni powinien byc termin @, boje sie jeszcze zrobić test, żeby sie nie rozczarować :( bola mnie trochę piersi, po bokach od strony pach, jakbym miesnie nadwyrezyla takie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki odebralam wyniki tsh bardzo ladne 1,61 ulU/ml normy to 0,35 - 4,94 Pani pielegniarka mi powiedziala ze bardzo dobry wynik Prolaktyne tez mam w normie bo10,47 a granica do 26,5 FSH iLH tez zgodne znormali w faziefolikularnej. Jestem ciekawa co na te wyniki powie pan doktor no i czekam na wyniki meza oby i on mial dobre, i moze juz bez tego clo nam by sie udalo zobaczymy Najbardziej martwilam sie o tarczyce dobrze ze chcoiaz znia nie mam narazie problemow. Jutro mo 11 dc z mezem juz wzielismy sie do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×